Адреса:
Вінниця

Телефон: 0432 65-66-44 044 590-08-07

Сайт

Дата-центр

Компанія почала свою діяльність в 2003 році під брендом «Веsthosting», і хоча зараз наша юридична назва ТОВ Он-лайн, ім’я Besthosting використовується як у якості бренда знайомого тисячам клієнтів, так і у якості внутрішнього девізу наших працівників. У процесі діяльності наша компанія росла, вдосконалювалася, методично накопичувала досвід роботи. З часом ці чинники дозволили компанії досягти широкої популярності на ринку надання послуг у сфері мережі Інтернет.

Наші переваги:

РЕЗУЛЬТАТИ
За роки плідної роботи компанією «Веsthosting» досягнуто гідних результатів. На обслуговуванні компанії знаходиться близько 10 000 клієнтських сайтів. Зареєстровано близько 10 000 доменів в більш ніж 50 доменних зонах. Створений власний потужний Дата-центр.

ПОСЛУГИ
Сьогодні потужна технічна база компанії дозволяє надавати широкий спектр послуг різноманітної спрямованості. У список наших пропозицій входять - послуги розміщення сайтів і серверів на наших «майданчиках», реєстрація доменних імен, встановлення та налаштування серверів, забезпечення безпеки в мережі Інтернет, зручне та ефективне управління, сервісний консалтинг будь-яким зручним клієнту способом і в необхідному клієнту обсязі.

РОЗВИТОК
Специфіка діяльності вимагає від нас постійного вдосконалення, оновлення технологічного парку, професійного росту працюючого персоналу, чіткої організації роботи компанії та правильної орієнтації на ринку товарів і послуг.

ТЕХНОЛОГІЇ
Завдяки використанню найсучасніших і стабільних технологій, а також співпраці з найбільш досвідченими і надійними партнерами України та країн світу, компанія динамічно розвивається і має можливості забезпечити високу якість сервісу, висококваліфіковану цілодобову реакцію служби технічної підтримки, персональну увагу кожному клієнту.

ОБЛАДНАННЯ
Наше технічне обладнання розміщено в особистому дата-центрі який відповідає вимогам ТІЕР2+ відповідно міжнародній класифікації.

ЗАХИСТ
Дата-центр розміщений в промисловій частині міста на окремій огородженій території площею 0,19 Га. Площа безпосередньо приміщення становить 500 квадратних метрів. Територія знаходиться під постійним відео спостереженням, цілодобовою власної та воєнізованою (по тривозі) охороною.

Ми маємо чіткі, максимально збалансовані тарифи, де ціну визначає якість, потреби та побажання користувачів. Ми стежимо за змінами на ринку послуг, аналізуємо потреби та побажання користувачів. В даний час наш спектр послуг відповідає всім основним потребам, які виникають у користувача в процесі створення сайту будь-якого рівня складності.

Наявність постійних і тематичних акцій в парі з партнерськими і бонусними програмами - приємний подарунок майбутнім і існуючим клієнтам.

Дотримання принципу постійного вдосконалення рівня послуг, безсумнівно, є основою роботи колективу компанії «Веsthosting», чинником сьогоднішнього успіху і гарантією майбутніх досягнень.


Переглядів: 1263
Поширень: 0