Адреса:
Вінниця

Телефон: 050 313-47-77 067 430-21-13

Сайт

Студія флористичного дизайну Helen Decor з радістю допоможе вам зробити ваше весілля ошатною, свіжою і яскравою запропонувавши Вам оформлення квітами Вашого весілля. Ми професіонали у своїй справі!

Соковиті і яскраві природні фарби, неповторне пахощі і п'янкий аромат, унікальні, але природні пишні форми - тільки квіти здатні настільки достовірно передати святковий настрій або особливе ставлення. Створити правильну, відповідну часу, місця і настрою атмосферу - завдання як раз для майстрів такого унікального модного напрямку, як флористичний дизайн.

Наші послуги:

1. Весільна флористика:

  • букет нареченої,
  • бутоньєрки,
  • оформлення весільних машини,
  • оформлення місця молодих,
  • оформлення весільного залу,
  • оформлення виїзної розпису,
  • елементи весільного декору

2. Оформлення свят та урочистостей

3. Оформлення вітрин і магазинів

Всього пару років назад з'явилася у Вінниці студія флористичного дизайну «Helen Decor» тільки спочатку викликала здивування тих, хто був упевнений, що хороший букет можна на кожному розі купити. Але як тільки стали з'являтися фото, що представляють, що ж таке флористика і на що здатні майстри з «Helen Decor», думка городян різко змінилося. А присудження колективу нагороди «Флорист року. Весiльна Ярмарок 2010 », остаточно переконало сумніваються, що флористика - високе мистецтво.

Сьогодні наші букети, авторські квіткові композиції, гірлянди та інші весільні торжества прикрашають не тільки грандіозні банкети, весільні торжества, випускні вечори та ювілеї у рідному місті. Ми пишаємося наявністю клієнтів з Києва та прилеглих міст, по достоїнству оцінили професіоналізм наших флористів. Ми працюємо для того, щоб Ваші очі світилися від щастя, серце співало від захвату, а душа залишалася юною.


Переглядів: 4139
Поширень: 2