Адреса:
Вінниця

Телефон: 096 371 39 41 067 96 95 125

Приватний центр «Здоров’я» пропонує можливості: Акупунктурне тестування організму

Акупунктура — один із основоположних  елементів китайської медицини і величезне її досягнення. Історія акупунктури бере свой початок ще в кам’яному столітті: спочатку цілителі використовували загострені кам’яні палички, потім — сталеві голки, якими стимулювали мередіани тіла і акупунктурні точки. Згідно з цим вченням, людське тіло містіть «Ци (» життєвий дух «), і коли енергія Ци поєднується з кров’ю, в тілі створюється безліч каналів — «мередіанів».

Мередіани зв’язують між собою усі органи і системи. У людському тілі існує 12 головних мерідіанів, які відповідають за певні зони ОРГАНІВ. У кожному з мерідіанів, енергія находится впродовж двох годин на добу, а потім переходить в наступний.

 1. Меридіан легенів — активний з 3 до 5 годин.
 2. Меридіан товстого кишечника — активний з 5 до 7 годин.
 3. Меридіан шлунку — активний з 7 до 9 годин.
 4. Меридіан селезінкі — активний з 9 до 11 годин.
 5. Меридіан серця — активний з 11 до 13 годин.
 6. Меридіан тонкого кишечника — активний з 13 до 15 годин.
 7. Меридіан січових міхура — активний з 15 до 17 годин.
 8. Меридіан нірок — активний з 17 до 19 годин.
 9. Меридіан перикарду — активний з 19 до 21 години.
 10. Меридіан потрійного обігрівача — активний з 21 до 23 годин.
 11. Меридіан жовчного міхура — активний з 23 до 1 години.
 12. Меридіан печінки — активний з 1 до 3 годин.

Час активності шкірного мередіана — найкращий час для дії на нього. Якщо ці канали чисті і прохідні, енергія легко циркулює по них, і організм здоровий. Але якщо людина веде нездоровий способ життя, перебуває під впливом поганої екології, довгий час не знаходить душевної рівноваги, канали можуть засмічуватися. Таким чином, енергія вже не може вільно циркулювати по них, і людина хворіє.

У китайській традіційній медицині мередіани очищають методом акупунктури або голкотерапії. Він грунтується на знаннях анатомії, розташування нервових центрів, питань комерційної торгівлі точок на тілі, які називаються акупунктурою. Згідно з дослідженнями, акупунктурні лікування дозволяють стимулювати роботу людського мозку, викликати безліч біохімічніх реакцій і провокувати вироблення β-ендорфіну. Це один з найважлівішіх гормонів в людському тілі, який містить 31 амінокислоту, його молекулярна структура дуже схожа на морфін, что дозволяє НЕ лише зняти занепокоєння і втому, але і покращити імунітет, підвіщити активність клітин організму.

Акупунктура широко використовується НЕ лише в китайській, але і у світовій медицині. Сьогодні, акупунктура використовується більш чим в 140 країнах і давно стала важливою галуззю медицини. Але варто врахувати, що акупунктура дає свій чарівний ефект тільки в руках досвідченого фахівця!

На стопах людини находится біля 100 точок акупунктури, на долонях — близько 159, а на вухах — 98. Всесвітня організація здоров’я офіційно ратифікувала стандарт використання 398 точок акупунктури. Відповідно до цього стандарту, на основі 20-річного досвіду ДОСЛІДЖЕНЬ, корпорація Тієнс розробила унікальний прилад — «ACU-LIFE». Він дозволяє визначити захворювання з допомогою точок на нашому тілі. Коли організм не здоровий, через його мередіани проходять невірні біоелектрічні імпульси, це виробляє реакцію в акупунктурних точках — поява незначних больових відчуттів.

Відповідно до виявленої проблеми, прилад Акулайф Тієнс дозволяє коректно регулювати кровообіг, стимулюючи точки акупунктури, з допомогою  дії електромагнітних хвиль, що проходять через мерідіани. В результаті кров і енергія Ци вільно циркулюють в тілі, усуваючи больові відчуття.

Акупунктурний масажер Акулайф, використовується для діагностики, лікування і ПРОФІЛАКТИКИ безліч захворювань. ВІН допомагає активізувати клітини і тканини тіла, регулювати нервову систему і сприяє очищенню крові. За допомогою дії приладу поступово покращується кровообіг, процеси метаболізму. Також, апарат ACU — LIFE стимулює імунну систему і допомагає покращити стан здоров’я в цілому. Імпульси низької частоти, контрольовані процесором комп’ютера, дозволяють використовувати упродовж тривалого часу і гарантують хороше самопочуття.

На сьогодні  існує чимало приладів для точкової дії на організм, но жоден з них не здатен визначати симптоми захворювання. Провідність звичайних низькочастотних приладів складає 5 см. Провідність приладу Акулайф, может досягати 21 м. Дослідження показали, что дія апарату Акулайф Tiєns і застосування техніки акупунктури однаково ефективні. Тому ціна Акулайфа Тієнс повністю виправдовує результат!

Апарат має патенти в 10 країнах: Індонезії, Китаї, Тайвані, США, Японії, Австраліі, Кореї, Німеччині, Таїланді і Малайзії. Акупунктурний масажер ACU — LIFE відповідає міжнародним стандартам (CE, ISO и GMP) і є абсолютно безпечним в застосуванні.

Прилад Акулайф допомагає виявити проблеми із здоров’ям, внаслідок чого, можна розробити свій персональний набір оздоровчої продукції. Якщо регулярно стежити за здоров’ям, покращувати його з допомогою Акулайф-Тієнс і вживати оздоровчу продукцію, можна позбутись усіх хворобливих сімптомів і бути повністю здоровим!

Будьте зорові з Тієнс!

Оздоровчий фізіотерапевтичний масаж 

Для правильного і здорового функціонування людського організму необхідні фізичні вправи, гімнастика, ходьба і т.д.  Але при сучасному ритмі життя знайти вільний час для регулярних занять спортом дуже складно.

Сучасні технології, безліч досліджень і глибокі знання фізіологічних особливостей тіла людини, допомогли фахівцям корпорації Тієнс розробити унікальний апарат для вирішення цієї проблеми.

Стимулятор циркуляції енергії крові (СЦЕК) — це масажер рефлекторної дії для фізіологічних і оздоровчих цілей, створений відповідно до біологічних законів, фізіології та анатомії людини. Масажер удостоєний семи міжнародних нагород.

Даний апарат являє собою диск з сотнями масажних зубчиків, виготовлених з нешкідливих, екологічно чистих матеріалів. СЦЕК працює як механічний масажер, він генерує мікровібрацію і виробляє високочастотні обертання за годинниковою стрілкою, відповідно фізіології людини. За допомогою високочастотної, спіральної вібрації, масажер впливає на біоточки і рефлекторні зони, розташовані на ступнях. Завдяки цьому, ефект від масажу поширюється на все тіло, має знеболюючу дію і відновлює порушені рефлекси.

За допомогою вібрації СЦЕК активує систему Цзинло, розслаблює м’язи, відновлює баланс нервової системи, покращує кровообіг, забезпечує повноцінну циркуляцію енергії в організмі.

Результат 15 хвилинного сеансу впливу на організм дорівнює 5 км пробіжки!

Завдяки обертальної функції СЦЕК очищає кров і знижує її в’язкість. Під час сеансу організм збагачується киснем, що сприяє посиленню захисних властивостей клітин, поліпшенню кровообігу і нормалізації обміну речовин.

За допомогою налагодження циркуляції енергії в тілі, прилад виводить з організму шлаки, токсини та інші шкідливі речовини. Поліпшення циркуляції енергії, нормалізація обміну речовин і очищення організму сприяє природному позбавлення від зайвої ваги. Постійне використання апарату СЦЕК значно покращує стан шкіри, позбавляє її від пігментних плям та інших вікових змін, вирівнює колір обличчя.

Стимулятор циркуляції енергії і крові відновлює втрачену динамічність тіла і усуває відчуття втоми. Апарат СЦЕК налагоджує функціонування всіх органів і систем, підвищує життєвий тонус організму і зміцнює імунну систему.

Перевагою СЦЕК є можливість його використання в будь-якому зручному положенні (стоячи, сидячи, лежачи на спині або на животі). Стимулятор циркуляції енергії крові може використовуватися для оздоровлення всієї сім’ї. Прилад є безпечним, оскільки при його правильному використанні виключені травми або небажані побічні ефекти.

Показання:

 • при порушеннях кровообігу;
 • при захворюваннях опорно-рухового апарату;
 • при хронічних простудних захворюваннях (бронхіт, гайморит);
 • при захворюваннях шлунково-кишкового тракту;
 • при захворюваннях сечостатевої системи;
 • для коригування зайвої ваги;
 • при малорухливому способі життя;
 • при синдромі хронічної втоми;
 • при клімаксі.

Великий цілитель стародавності Гіппократ казав: «Гімнастика, фізичні вправи, ходьба — повинні міцно увійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров’я, повноцінне і радісне життя».

Міжнародна компанія Tiens, народжена на Сході, стала надбанням всього світу

Щоденно більше чим в 190 країнах світу 40 млн сімей споживають високоякісну екологічно бездоганну продукцію торгової марки «Tiens», яка забезпечує безпечний та здоровий спосіб життя.

Tiens пропонує нову ексклюзивну елітну високоякісну продукцію, яка відновлює здоров’я, продовжує житття, сприяє активному довголіттю.

Широкий спектр продукції, які мають унікальні профілактичні властивості, виготовляється з екологічно чистої сировини, що дубувається в регіонах виробничих ліній на високотехнологічному устаткуванні за новітніми технологіями.

Продукція компанії Tiens є синтезом сучасних біотехнологій і древніх знань, які накопились традиційною китайською медициною за всю історію свого існування (5000 років)

Продукція уособлює синтез п’ятитисячолітньої китайської традиційної культури підтримки здоров’я і сучасних біотехнологій і пропонує методи профілактики здоров’я cучасних людей, які прагнуть вищому рівню якості свого життя.

Компанія Tiens, використовуючи цінний досвід китайської традиційної медицини, сформувала на її основі свою концепцію здоров’я: «Очищення, Поповнення, Відновлення, Профілактика».

Профілактика краще чим лікування — девіз оздоровчої концепції компанії Tiens. Вся лінійка оздоровчої продукції компанії направлення на профілактичну дію на організм людини. Враховуючи сильну дію продукції та її ефективність — продукція має лікувальний ефект на організм, що робить її дуже популярною у клієнтів.

Місія компанії  — забезпечити світового споживача якісною продукцією, надати можливість навчання, покращити якість життя і побудувати гармонійте міжнародне суспільство!

Вся лінійка продукції поділяється на: оздоровча продукція, оздоровчі прилади, оздоровча гігієна та косметика, побутова серія.

Логотип — основний бренд корпорації «Тiens». Трилисник — це розгорнута карта світу, що символізує глобалізацію як стратегію розвитку «Тiens»; одночасно листя позначають природність походження і здоров’я, яке приносить продукція корпорації; жовтий колір уособлює сонячне світло і багатство; зелений передає подих природи. Три ієрогліфа — «чоловічки», які взялися за руки на зображенні, показують, що людські ресурси є основою комерційної концепції корпорації «Тiens».

Логотип оздоровчої продукції і приладів «Тiens». «Тiens» уособлює синтез п’ятитисячолітньої китайської традиційної культури підтримки здоров’я і сучасних біотехнологій і є гарантією забезпечення здоров’я сучасних людей, що прагнуть до підвищення рівня та якості свого життя.

Офіційний агентський офіс компанії «Tiens» 

Більше інформації за телефонами: 0963713941 / 0679695125


Переглядів: 8544
Поширень: 4