Телефон: 0432 55-11-00

Сайт

Facebook

Свіжі новини щодня

Газета «Місто» – щотижневик вінниччини .

Це газета для кожного вінничанина і жителя області, газета про людей і про владу, газета, якій довіряють.

Головна мета редакційної політики – донести до читача винятково достовірні, найцікавіші події, якими живе наш край. Численні соціологічні дослідження незмінно вказують на те, що «Місто» для читачів - це газета інтелігентних, активних і цілеспрямованих людей, яким не байдуже життя рідного міста, області, усієї країни. Наше видання користується повагою і популярністю переважної більшості місцевого населення і районів області. Серед них - бізнесмени, підприємці, керівництво міста і області, освітяни і медпрацівники, що дає нам право займати одну з передових позицій поряд із нашими конкурентами.

Загальна характеристика видання:

День виходу – середа. Загальний наклад :19600 екземплярів , 40% - передплата, 60% - роздріб. Розповсюдження – м. Вінниця і Вінницька область.Система розповсюдження : приватні розповсюджувачі періодичної преси,продуктові магазини, мережа кіосків «Преса»; мережі супермаркетів: Сільпо, Фуршет, Грош, Екомаркет, Чайка, Українські товари, відділення «Укрпошти».

Цільова аудиторія – жителі м. Вінниця й області, віком 26 – 65 років із вищою і середньою спеціальною освітою, працюючі. Формат А3, кількість сторінок 32. Газета складається із 3 блоків: інформаційний – на сторінках цього блоку публікуються найцікавіші і найактуальніші новини нашого міста і області ; рекламний – рубрикована реклама й оголошення; ТВ - програма – понад 70 каналів кабельного і супутникового телебачення.

Газета «Місто» є вигідним інструментом для всіх рекламодавців тому, що ціни на розміщення реклами доступні. Саме тут ви будете співпрацювати з дійсно професійними фахівцями, для яких завжди на першому місті якість і оперативність.

Редакція (0432) 55-11-00, e-mail: [email protected]

Газета "Місто" пропонує рекламно-інформаційні послуги

(0432) 60-19-53, 063-127-25-27, e-mail:[email protected]


Переглядів: 5989
Поширень: 5