Концерн Поділля
Відповідь:

Добрий день, Антоне. Мені важко дати Вам точну інформацію, оскільки Ви не вказали назву вулиці, по якій Вас цікавить інформація. Тому в департаменті міського господарства мені повідомили загальну інформацію. Зокрема, й те, що на замовлення ініціативної групи мешканців мікрорайону Малі Хутори кілька років тому було виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво мережі водопроводу. В 2016 році на умовах співфінансування з мешканцями збудовано мережі водопроводу по вул. Чумацькій, 217-256, вул. І.Пулюя. В 2017 році збудовано водопровідну насосну станцію на розі вул. Чумацька-Бучми. Однак для забезпечення можливості підключення до мережі водопроводу мешканців Малих Хуторів в 2018 році за бюджетні кошти виконано реконструкцію водопровідної насосної станції по вул. Чехова. Ще необхідно виконати в 2019 році реконструкцію мережі водопостачання Д-200мм по вул. Чехова (від ВНС до вул. Чумацька, 214).

Комплекс цих заходів дасть можливість збільшити тиск у водопровідній мережі даного мікрорайону та приєднати нових споживачів до системи водопостачання.

Мені також повідомили, що є ще будівництво мереж водопроводу в дачному масиві Малих Хуторів, яке здійснюється виключно на замовлення мешканців. Тому ця інформація щодо організаторів робіт, прокладених мереж та використаних коштів на їх прокладання в департаменті міського господарства міської ради відсутня. Дякую.

Переглядів: 130
Поширень: 0