Концерн Поділля
Відповідь:

Доброго дня, Юліє. Приємно отримувати пропозиції від вінничан щодо покращення умов життя у місті. Це говорить про Вашу небайдужість та ініціативність.

Я спілкувався із фахівцями з приводу Ваших пропозицій і отримав інформацію, що трамвайні колії по вул. Шевченка є запасним пожежним виїздом з депо. Вони мають бути, оскільки така вимога регламентується нормативними документами. Тобто наше трамвайне депо облаштовано відповідно до встановлених державних норм та стандартів.

Стосовно одностороннього руху по вул. Малиновського, то тут наші думки співпадають. Наші служби теж розглядали це питання, моніторили поводження автомобілістів на вулицях у цьому кварталі. За їх висновками поки що змінювати організацію руху не варто. Перший ризик – це очікуване збільшення швидкості пересування на дорогах з одностороннім рухом, і навіть «лежачі поліцейські» можуть не впоратись з цим. А по Малиновського у нас розташовані і школа, і садочок. Також небажаним явищем може стати зростання інтенсивності руху по вул. Льва Толстого, Малиновського, Стуса. Наразі транспорт там перерозподіляється більш-менш рівномірно. Але ми не ставимо крапку у цьому питанні і продовжуємо моніторинг. Цілком можливо, що ми все-таки дійдемо до рішення запровадити односторонній рух на цих вулицях. Дякую.

Переглядів: 173
Поширень: 0