Концерн Поділля
Відповідь:

Добрий день, Марино. Як мені повідомили в департаменті енергетики, транспорту та зв’язку, на даний час відносини, які виникають під час приєднання електроустановок замовників до електричних мереж регулюються Кодексом систем розподілу, який затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14.03.2018 року № 310.

Відповідно до положень Кодексу, приєднання до електричних мереж передбачає виконання умов договору про приєднання та технічних умов приєднання, виданих оператором системи розподілу.

Також, відповідно до пункту 4.1.9. Кодексу, послуга з приєднання електроустановок Замовника до системи розподілу є платною послугою та надається оператором системи розподілу (в даному випадку – АТ «Вінницяобленерго»)  відповідно до договору про приєднання.

Зі свого боку я пропоную Вам звернутись до департаменту соціальної політики міської ради для отримання матеріальної допомоги. Особистий прийом громадян директор департаменту здійснює щовівторка з 9:00 до 12:00​ в Прозорому офісі по вул.Соборна,59. За телефоном 50-43-50 можна отримати консультацію в 1-у середу місяця з 09:00 до 10:00. Дякую.


Переглядів: 205
Поширень: 0