Концерн Поділля
Відповідь:

Добрий день, Володимире. Я запросив інформацію щодо роботи вказаного Вами світлофору по Немирівському шосе у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку. Мені повідомили, що даний світлофорний об’єкт працює в режимі «Табло виклику пішохідне». На сьогоднішній день для переходу через проїжджу частину Немирівського шосе в районі зупинки «Старий аеропорт» пішоходу необхідно натиснути кнопку виклику пішохідної фази та дочекатись зеленого сигналу для пішоходів. Час вмикання зеленого сигналу для пішоходів залежить від моменту натискання кнопки відносно циклограми, за якою працює даний світлофорний об’єкт, та становить в основному від 7 до 87 сек.

Тепер щодо питання обладнання даного світлофорного об’єкту таблом відліку часу. Пристрої автоматичного відліку часу вираховують час до включення зеленого сигналу для пішоходів тільки у випадку, якщо цикл роботи світлофорного об’єкту незмінний. Якщо світлофорний об’єкт працює в режимі «Табло виклику пішохідне», таймер для відліку часу не спрацює, оскілки  невідомо, коли відбудеться натискання кнопки під час циклу роботи світлофора, і чи відбудеться воно взагалі протягом певного часу.

Разом з тим, за Вашим зверненням я дав доручення промоніторити роботу світлофору та тривалість очікування увімкнення зеленого сигналу для пішоходів після натискання кнопки. На мою думку очікування, яке триває максимум півтори хвилини, є припустимим. Дякую.


Переглядів: 197
Поширень: 0