Сьогодні, під час сесії міської ради, Вінницький міський голова привітав вінничан з черговою міжнародною нагородою - Почесною Відзнакою Ради Європи -  та подякував за спільний результат. Це вже третя премія, яку Парламентська асамблея Ради Європи присудила Вінниці. 

Цьогорічній нагороді передував Європейський Диплом (2013 р.) та Почесний Прапор (2015 р.). 

Сергій Моргунов привітав вінничан із отриманням Почесної Відзнаки Ради Європи

«Фактично ця відзнака – це останній крок до самої головної нагороди - Призу Європи. Кожного року змагаються муніципалітети з 47 держав Європи. І ми представляли цього року Україну. І фактично єдині, хто отримав Почесну Відзнаку. Ми не повинні зупинятися на досягнутому. Справа не у табличках, а щоб дійсно вінничани відчували, що ми живемо у самому чудовому місті на планеті», - зазначив міський голова Сергій  Моргунов

Сергій Моргунов привітав вінничан із отриманням Почесної Відзнаки Ради Європи

19 травня 2020 року підкомітет з питань Призу Європи присвоїв Почесну Відзнаку, окрім Вінниці, ще сімом муніципалітетам Франції, Німеччини, Італії, Сербії, Туреччини.

Традиційно почесні нагороди Парламентської асамблеї Ради Європи керівникам муніципалітетів члени ПАРЄ урочисто вручають під час публічних міських заходів. 

Довідка:

Приз Європи заснований в 1955 році Парламентською асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) у Страсбурзі для нагородження міст та муніципалітетів за активне просування європейських цінностей.

Кожне місто чи муніципалітет, які прагнуть отримати Приз Європи, мають послідовно брати участь в конкурсах на наступні нагороди - від найнижчого рівня до найвищого: Європейський Диплом, Почесний Прапор, Почесна Відзнака, Приз Європи.

Приз Європи можуть отримати міста та муніципалітети, що сповідують європейські цінності, беруть участь у партнерських проектах, обмінах в галузі освіти, культури та спорту, організовують європейські заходи, є членами організацій муніципалітетів або місцевих органів влади, а також підтримують ініціативи солідарності. 

Премія допомагає містам налагодити зв’язки з іншими муніципалітетами. Переможці також отримують чек на 20000 євро, що дає можливість багатьом молодим людям відвідати європейські інституції у Страсбурзі.Переглядів: 2077
Поширень: 0