С. Моргунов: Від нашої спільної відповідальності залежить, чи повернеться суворий карантин

З 5 червня у Вінниці  дозволено приймати  відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування за умов дотримання всіх санепідправил. Також скасовується вимога дотримання самоізоляції людьми у віці 60+. Буде дозволено працювати закладам готельного господарства (крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку). Крім того, буде відновлено роботу атракціонів на відкритому повітрі в Центральному парку. Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу розповів міський голова Сергій Моргунов.

Але очільник міста нагадав про важливість дотримання правил карантину. «Не можна однозначно розслаблятися і тішити себе ілюзіями, що епідемія закінчується. Що коронавірус кудись зник – він точно нікуди не зник. Я прошу всіх вінничан дотримуватись простих правил: соціальна дистанція, гігієна рук, одягати маски, по можливості - рукавички. Потрібно пам’ятати тільки одне: лише від нас усіх та нашої спільної відповідальності залежить те, чи повернеться до нас суворий карантин», – каже Сергій Моргунов.

З 5 червня згідно з Постановою КМУ №435 дозволено приймати відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування за умови дотримання протиепідемічних заходів. Також – пом’якшено умови проведення релігійних заходів (але дистанція між віруючими має бути не менше 1,5 метри, а у храмі не повинно знаходитись більше однієї особи на площі 5 м2).

Також скасовується вимога дотримання самоізоляції людьми віком від 60 років. Крім того, дозволено діяльність закладів готельного господарства (за винятком дитячих закладів оздоровлення та відпочинку).

На запитання журналістів щодо роботи Центрального парку Сергій Моргунов нагадав, що він відкритий для відвідувачів. Щодо атракціонів, то сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення в тому числі і щодо відновлення роботи атракціонів – але йдеться про атракціони на відкритому повітрі. 

«Стосовно дитячих розважальних центрів у закритих приміщеннях, то на нашу думку, поки епідемія у Вінниці не йде на спад, – відновлення їхньої роботи поки що передчасне. Крім того, урядовою Постановою №392 в торговельно-розважальних центрах дозволено роботу лише магазинів», – додав Сергій Моргунов.Переглядів: 1977
Поширень: 0