У  Вінниці пройшов День здоров’я «хвостариків»

Шпіци, вівчарки, сіамські котики та гризуни. Понад 100 домашніх улюбленців вінничан взяли участь у ветеринарній акції. День здоров’я тварин влаштували минулих вихідних в мікрорайоні Тяжилів.

Мобільний ветпункт розгорнули поряд з озером «Мрія». Безкоштовно консультували господарів котиків та песиків щодо укусів кліщів та оглядали чотирилапих.

Приємний бонус чекав на господарів собак: «хвостаням» робили безкоштовну обробку від паразитів: бліх та кліщів. За день таку процедуру провели для 60 собак, як домашніх, так бездомних, яких привели містяни.

У  Вінниці пройшов День здоров’я «хвостариків»

Безкоштовний огляд домашніх улюбленців вінничан організували працівники Вінницького Муніципального притулку для тварин та клініка «Улюбленець».

«Цей захід був абсолютно безкорисний і мав добрий намір: щоб собачулі, котики, які не мають домівок, або люди, які мають домашніх улюбленців, але фінансово не спроможні, отримали змогу пройти обстеження своїм «хвостарикам», а песики  - ще й пройти обробку від бліх», - розповідає організаторка Дня здоров’я тварин Ірина Баранович.

За день ветеринари оглянули майже сотню тварин. Нагадаємо, це друга акція з безкоштовної обробки тварин від паразитів.Переглядів: 2243
Поширень: 1