У Вінниці стартував проєкт «Мистецькі вихідні онлайн»

«Мистецькі вихідні онлайн» - це можливість весело відпочити та зануритися в світ інтелектуальних пригод. У рамках цього проєкту працівники Вінницької міської централізованої бібліотечної системи щосуботи розміщують у спільноті Viber «Мистецькі вихідні онлайн» цікаву та корисну інформацію, щоб весело та драйвово провести свій вільний час.

У минулі роки проєкт «Мистецькі вихідні» реалізовувався на майданчиках перед міськими бібліотеками. У зв'язку з карантином масові заходи проводити заборонено. Тому було прийнято рішення провести цей проєкт онлайн.

Приєднатися у Viber до групи «Мистецькі вихідні онлайн» можна за посиланням. Тут щосуботи на вінничан чекають конкурси та розваги, вікторини і флешмоби, віртуальні подорожі, майстер-класи, онлайн-квести та багато іншого.

Наприклад, нещодавно до Міжнародного дня казок була підготовлена серія цікавих активностей. Сере них – вікторина з подарунками, майстер-клас з виготовлення закладинки, тематична добірка книг тощо. Бажаючі можуть пройти вікторину на знання англійської мови «У світі чарівної казки», спробувати казкотерапію.Переглядів: 3277
Поширень: 1