У Вінниці почався новий сезон «полювання» на лускатих

З берега та з човна усіма видами вудок. Напередодні вихідних на Вінниччині стартує сезон рибальства. А відтак закінчились обмеження щодо весняно-літньої  заборони на лов водних біоресурсів.

«Завершення весняно-літньої заборони на водоймах не означає вседозволеність. Рибалки-любителі повинні чітко дотримуватися Правил любительського і спортивного рибальства, зокрема, не застосовувати при вилові вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї, промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів», - на сайті Вінницького рибоохоронного патруля розповів очільник Вінницького рибпатруля Олексій Ягельський.

У цей літній період на водоймах загального користування дозволяється ловити рибу з берега та з човна вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти та спінінгом з блешнею. Норма вилову риби – 3 кг за добу.

У Вінниці почався новий сезон «полювання» на лускатих

Щодо підводного полювання, то воно дозволяється гарпунними рушницями (без застосування аквалангів) та при наявності посвідчення підводного мисливця.

При недотриманні вимог Правил любительського та спортивного рибальства порушники сплатять штраф:

Судак – 510 грн, сом – 425 грн, щука – 340 грн, сазан – 306 грн, білій амур, товстолоб – 255 грн, лящ – 170 грн, лин – 119 грн, тарань (плітка) – 85 грн, краснопірка – 68 грн, плоскирка – 34 грн, карась – 17 грн, рак – 25,5 грн.

Вінницький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства.

Телефон «гарячої лінії»: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06.Переглядів: 2648
Поширень: 0