Вже 26 дитячих садочків відкрились у Вінниці після карантину

З початку червня у місті почали відновлювати роботу дитячі садочки. Вже працюють 24 комунальних ДНЗ. А тож – один приватний садочок та один на основі муніципально-приватного партнерства. Наразі у інших закладах триває підготовка або ж перевірка спеціальною комісію. Про це розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Перед тим, як садочок відновить роботу, має бути виконаний ряд вимог. Серед них – всі працівники закладу повинні пройти щорічні медичні огляди. Як зазначає Оксана Яценко, у закладі має відповідати стандартам якість води, адже на період карантину для заощадження ресурсів системи очистки були законсервовані. 

Заклади дошкільної освіти повинні бути забезпечені необхідними деззасобами, антисептиками, бактерицидними лампами, безконтактними термометрами тощо. Нагадаємо, що кошти на ці засоби за дорученням міського голови Сергія Моргунова виділено з бюджету міської ОТГ 

Міський голова наголошує на тому, що якщо у батьків намагатимуться збирати кошти на ці цілі, їм потрібно повідомити на Цілодобову варту або особисто міському голові через Інтернет: сторінку Вінницької міської ради або сайт Майвін.

Одним з обмежень, яке гальмує відкриття ряду дитячих садочків, є нестача кадрів. Це стосується неможливості виходу на роботу людей із хронічними захворюваннями і людей 60+ . 

Як розповіла Оксана Яценко, як тільки заклади виконають всі необхідні умови, до них виїздить комісія, яка комплексно перевіряє готовність до роботи. До неї входять представники департаменту освіти міської ради та міського управління Держпродспоживслужби. Переглядів: 3964
Поширень: 4