У Вінниці за тиждень зафіксовано 183 нових випадків COVID-19, що у чотири рази більше нормативного показника

Вінницьке інфекційне відділення МКЛ №1, де лікують вінничан, захворілих на  коронавірус, станом на четвер, 18 червня, було заповнено на 95 %. Вінницька центральна районна лікарня - на 78%. Враховуючи досить велику кількість хворих,  вінничан, які потребують госпіталізації і мають COVID-19, зараз доправляють в Калинівську районну лікарню, яка має 70 «ковідних» ліжок і завантажена на 22%. Про це розповів сьогодні міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. Також він повідомив, що за останній тиждень у місті зареєстровано 183 нових підтверджених випадків інфікування коронавірусом.  При нормативному показнику не більше 44. За такої динаміки цілком ймовірним є те, що карантинні заходи будуть посилені. 

Загалом по всіх опорних лікарнях Вінницького регіону створено 381 ліжко-місце для пацієнтів з коронавірусом. Станом на вчора по всій області було 156 пацієнтів з COVID-19, які потребують госпіталізації, та 93 – з підозрами на коронавірус. Разом – 249 хворих. Тобто завантаженість становить 65%.

«У нашому інфекційному відділенні МКЛ №1 було створено 81 ліжко для лікування пацієнтів з COVID-19. Наразі з підтвердженим діагнозом та підозрою на коронавірус тут лікують 77 людей. Але у нас є і позитивні новини: з сьогоднішнього дня з першої лікарні буде виписано 12 пацієнтів. Це у певній мірі трішки полегшить роботу нашим медичним працівникам», – каже Сергій Моргунов.

З початку епідемії у Вінниці зареєстровано 922 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, з них 83 випадки у дітей (9%). 

Станом на сьогодні хворіє – 327 вінничан, в т.ч. 27 дітей. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 84 вінничанина. 

Лише за останній тиждень зареєстровано 183 підтверджених випадки інфікування коронавірусом в місті.  При нормативному показнику не більше 44. «На сьогодні досить серйозна динаміка захворюваності на коронавірус, і за таких умов скоріше за все карантинні заходи будуть посилені», – сказав Сергій Моргунов.

У Вінниці за тиждень зафіксовано 183 нових випадків інфікування COVID-19, що у чотири рази більше нормативного показника

Відповідно до Постанови Уряду від 20 травня № 392, послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених цією Постановою.

«На сьогодні ми очікуємо відповідного рішення обласної комісії щодо посилення протиепідемічних заходів у тих чи інших напрямках життєдіяльності Вінницької області і міста зокрема. Коли ми отримаємо відповідне рішення, приймемо своє і доведемо його до всіх вінничан», – зазначив Сергій Моргунов.

Загалом з початку епідемії COVID-19 у Вінниці 581 людина одужала, серед них – 56 дітей, 120 медичних працівників. На жаль, за останній тиждень померло три пацієнти. Загалом – у нашому місті є уже чотирнадцять летальних випадків від коронавірусу.  

Наразі амбулаторно лікуються вдома 255 людей. Під спостереженням сімейних лікарів перебуває 866 вінничан. В місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦМПСД міста. З 3 квітня було здійснено 5 671 виїзд до пацієнтів, відібрано 11 300 зразків для ПЛР-тестів. Переглядів: 2852
Поширень: 3