За вихідні у Вінниці зменшилася кількість інфікуванням на COVID-19

Станом на 21 червня у Вінниці лабораторно підтверджено 951 випадок інфікування коронавірусом. Одужали 597 пацієнтів.  За вихідні не зареєстровано жодного летального випадку від COVID-19. З міської клінічної лікарні №1 за вихідні виписали 5 пацієнтів, які одужали від коронавірусу, а сьогодні мають виписати ще 7 одужавших вінничанина. 

Вінницький лабораторний центр МОЗ з початку пандемії зробив 29 426 досліджень на виявлення COVID-19. За кількісним показником проведених тестувань, це другий результат після Києва. 

Наразі на лікуванні в міській клінічній лікарні №1 перебуває 39 хворих з коронавірусом. Також на стаціонарному лікуванні є 5 осіб з підозрою на COVID-19 та 20 пацієнтів з ймовірними випадками захворювання, коли наявні клінічно виражені симптоми COVID-19, але ПЛР-результати ще негативні.

«Варто відзначити, що подобова динаміка нових випадків залишається високою. Статистика по місту: за 20 червня +13, 21 червня +15. Станом на ранок 22 червня ми маємо +3 нових випадки, але понеділок не є показовим. До сьогоднішнього дня міська клінічна лікарня №1 була тимчасово виключена з маршруту «103» по COVID-19, а сьогодні ми відновлюємо прийом пацієнтів. Вінничани лікуються у Калинівці, Козятині та Вінницькій районній лікарні. Ми продовжуємо демонструвати найвищі показники по одужуваності. По місту Вінниці одужало майже 63%, по Україні цей показник 45%», - повідомив директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш

Варто відзначити, що у місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦПМСД міста. З початку пандемії коронавірусу вони здійснили 5 963 виїздів, відібрано 11 884 зразків для ПЛР-тестів. 

Вкотре нагадуємо вінничанам, що задля уникнення інфікування варто дотримуватися протиепідемічних заходів та правил особистої гігієни. А у громадських місцях загального користування носити маски та дотримуватися соціальної дистанції.Переглядів: 2467
Поширень: 0