Повне керівництво по фільтрам пилососів

Люди живуть і дихають в навколишньому середовищі, де накопичуються мільйони частинок в повітрі. Багато бруду, пилу, сміття, шерсті домашніх тварин і крихітних частинок піднімається з декількох поверхонь при їх очищенні з допомогою пилососа, і останнє, що ви очікуєте, - коли вони повертаються в повітряний потік. Саме тому вам потрібен потужний фільтр для пилососа. Час від часу варто змінювати фільтри, щоб забезпечити чистоту навколишнього середовища, в якому ви живете.

Керівництво по купівлі системи фільтрації

На ринку спостерігається поступовий приплив фільтрів для пилососів, і якщо ви не знаєте, що кожен з них робить і який буде ідеальним для вашого будинку або офісу, ви можете витратити більше, ніж планували. Є два широких класи фільтрів пилососа:

Первинні вакуумні фільтри

Внаслідок того, яку роботу вони виконують, пилососи оснащені більш ніж одним фільтром в наші дні. У такому разі один з фільтрів служить в якості основного фільтра. Його робота полягає в тому, щоб зібрати значну частину пилу та бруду з повітря, який був засосан в пилосос, перш ніж він буде випущений назад в навколишнє середовище.

Вторинні фільтри

Вони будуть додатково фільтрувати повітря, що пройшло через первинні фільтри. Крім того, вони очищають повітря. Якщо вас непокоять мікроби, що знаходяться в повітрі, шерсть домашніх тварин і алергени, вам потрібна відповідна щітка для пилососа і потужний вторинний фільтр. 

Типи фільтрів

Картриджні фільтри

Картриджні фільтри для пилососів є одноразовими і тому повинні час від часу змінюватися. Однак перед заміною фільтра ви можете від'єднати його і стряхнути пил, щоб підвищити ефективність роботи приладу. Їх дуже легко встановлювати і замінювати, тому що вони оснащені гумовими кожухами, які м'яко ковзають у вузькі місця всередині пилососа.

Тканинні фільтри

Ці фільтри використовуються у великих пилососах, які призначені для очищення великих частинок  бруду і пилу. Вони використовуються на будівельних майданчиках, в магазинах і на промислових об'єктах. Ви можете знайти їх в магазинах, старих моделях пилососів, в інтегрованих вакуумних системах та інших. Як видно з їх назви, ці фільтри можна багаторазово промивати і багаторазово використовувати перед покупкою нових. 

Пінні фільтри

Більшість пінних фільтрів служать вторинним призначенням у вакуумі, де вони використовуються. Вони можуть фільтрувати лише повітря, яке було відокремлене від пилу, бруду та інших частинок, перш ніж воно потрапить, в зовнішнє середовище. Однією з переваг цих фільтрів є те, що деякі з них можна мити і використовувати повторно. Однак, перш ніж прийняти рішення про повторне використання пінного фільтра, необхідно прочитати керівництво виробника. 

Дискові фільтри

В основному це первинні фільтри, які схожі на кавові фільтри і в основному зроблені з тканини або паперу. Дискові фільтри використовуються в портативних пристроях, таких як новітні бездротові моделі, або в роботизованих пилососах. Вони можуть витримати від невеликого до розумної кількості пилу, перш ніж їх потрібно буде повторно промити / замінити. Через свою структуру, як правило, коштують дорожче, ніж представлені вище.


Переглядів: 1688
Поширень: 0