У приватному секторі нещодавно заасфальтували ділянки на вулицях Свідзінського, Ю. Смирнова та пров.О. Кошового

У Вінниці продовжуються роботи з капітального ремонту вулиць приватного сектору. Асфальтування проходить на умовах співфінансування, коли частину коштів платить місто, а іншу – місцеві мешканці. Внаслідок епідемії коронавірусу попередні плани на цей рік коригуватимуться, але роботи  триватимуть. Адже покращення умов для мешканців приватного сектору є пріоритетним напрямком. 

Першою вулицею, яку заасфальтували в цьому році, стала вул. Войцехівського, яка розташована на околиці міста й межує з Вінницькими Хуторами. Раніше тут не було взагалі асфальтового покриття. Тепер майже півкілометра нової дороги. Свіжий асфальт постелили на площі біля 2 тис. м2.

У приватному секторі нещодавно заасфальтували ділянки на вулицях Свідзінського, Ю. Смирнова та пров.О. Кошового

Після цього, за таким же принципом співфінансування, капітально відремонтували ділянку по вулиці Огієнка, тут заасфальтували майже 600 м/п дороги. Також оновили вулицю Свідзінського, на якій заасфальтували більше 2 тис. м2 дороги.

На минулому тижні завершились роботи по вулиці Юрія Смірнова, де теж було влаштовано біля 2-х тис. м2 нового асфальтового дорожнього покриття та днями завершився ремонт по вулиці провулку О. Кошового, тут оновили 1895 м2 покриття.Переглядів: 1953
Поширень: 0