Оприлюднено остаточний склад і центри громад Вінницької області

На Урядовому порталі оприлюднені Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Вінницької області.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 червня 2020 р. № 707-р

Київ

Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Вінницької області

Відповідно до абзацу першого пункту 71 розділу V “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” визначити адміністративні центри та затвердити території територіальних громад Вінницької області згідно з додатком.

        Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

Перелік територіальних громад Вінницької області:

Назва територіальної громади Код населеного пункту — адміністра-тивного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ Назва населеного пункту — адміністративного центру територіальної громади Назви територіальних громад (населених пунктів), території яких входять до складу території територіальної громади Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади
Барська 0520210100 м. Бар

Барська
Антонівська
Балківська
Войнашівська
Гаївська
Гармаківська
Гулівська
Журавлівська
Івановецька
Комаровецька
Кузьминецька
Луко-Барська
Мальчовецька
Матейківська
Мигалівецька
Митківська
Підлісноялтушківська
Терешківська
Ходацька
Чемериська
Ялтушківська

Барський район

Копайгородська

0520255300 смт Копайгород

Копайгородська
Верхівська
Володієвецька
Каришківська
Лісівська
Поповецька
Супівська

Бершадська

0520410100 м. Бершадь

Бершадська
Баланівська
Бирлівська
Великокиріївська
Війтівська
Голдашівська
Кидрасівська
Кошаринецька
Красносільська
Лісниченська
Маньківська
Михайлівська
Осіївська
Поташнянська
Пʼятківська
Сумівська
Устянська
Флоринська
Яланецька

Бершадський район

Джулинська 0520481603 с. Джулинка

Джулинська
Дяківська
Мʼякохідська
Серебрійська
Серединська
Ставківська
Тернівська
Тирлівська
Чернятська
Шляхівська

Бершадський район

Агрономічна

0520680203

с. Агрономічне

Агрономічна
Бохоницька
Ільківська
Медвежо-Вушківська

Вінницький район

Вороновицька 0520655300 смт Вороновиця

Вороновицька
Воловодівська
(Немирівський район)
Гуменська
Довгополівська (Тиврівський район)
Жабелівська
Комарівська
Обідненська
(Немирівський район)
Оленівська
Побережненська
Степанівська
Тростянецька
(Тиврівський район)
Марківська (Тиврівський район)
Шендерівська (Тиврівський район)

Лука-Мелешківська 0520682803 с. Лука-Мелешківська

Лука-Мелешківська
Іванівська
Сокиринецька
Парпуровецька
Пилявська
(Тиврівський район)
Яришівська
(Тиврівський район)

Стрижавська 0520655900

смт Стрижавка

Стрижавська
Дорожненська
Лаврівська
Мізяківсько-Хутірська
Пеньківська (Літинський район)
Сосонська

Вінницький район
Якушинецька 0520688901

с. Якушинці

Якушинецька
Дашковецька (Літинський район)
Ксаверівська
Майданська
Микулинецька (Літинський район)
Некрасовська
Пултівецька
Широкогребельська

Гайсинська

0520810100

м. Гайсин

Гайсинська
Бондурівська
Бубнівська
Губницька
Гунчанська
Жерденівська
Зятковецька
Карбівська
Кіблицька
Кунянська
Кущинецька
Ладижинсько-Хутірська
Семиріцька
Степаська
Харпацька
Чечелівська
Ярмолинецька

Гайсинський район

Краснопільська 0520882803 с. Краснопілка

Краснопільська
Гранівська
Грузька
Митківська
Михайлівська
Нараївська
Кивачівська
(Теплицький район) Тополівська
(Теплицький район)

Кунківська 0520883303 с. Кунка

Кунківська
Кузьминецька
Мітлинецька
Носовецька

Гайсинський район

Северинівська

0521085203 с. Северинівка

Северинівська
Сербинівська
Слободо-Межирівська
Стодулецька
Маньковецька
(Барський район)
Олександрівська
Чернятинська

Жмеринський район

Станіславчицька 0521085803 с. Станіславчик

Станіславчицька
Кам’яногірська
Кацмазівська
Луко-Мовчанська
Мовчанська
Носковецька
Тарасівська
Телелинецька

Іллінецька 0521210100 м. Іллінці

Іллінецька
Бабинська
Василівська
Жаданівська
Жорницька
Іллінецька
Красненьківська
Павлівська
Паріївська
Тягунська
Хрінівська
Якубівська

Іллінецький
район

Дашівська

0521255400

смт Дашів

Дашівська
Білківська
Городоцька
Кальницька
Кантелинська
Китайгородська
Копіївська
Криштопівська
Купчинецька
Леухівська
Росоховатська
Слободищенська

Калинівська 0521610100 м. Калинівка

Калинівська
Бережанська
Голубівська
Глинська
Дружелюбівська
Дружненська
Заливанщинська
Корделівська
Котюжинецька
Лемешівська
Лісоволисіївська
Люлинецька
Мирненська
Мізяківська
Нападівська
Новогребельська
Павлівська
Писарівська
Радівська
Сальницька
Уладівська
Хомутинецька
Черепашинецька
Чернятинська

Калинівський район
Іванівська

0521682803

c. Іванів

Іванівська
Байківська
Гущинецька
Жигалівська
Пиківська
Уладівська
(Літинський район)

Глуховецька 0521455500 смт Глухівці

Глуховецька
Білопільська
Бродецька
Вернигородоцька
Жежелівська
Кашперівська
Непедівська
Пузирківська
Пляхівська

Козятинський район

Махнівська 0521483203 c. Махнівка

Махнівська
Безіменська
Вовчинецька
Куманівська
Переможнянська
Поличинецька
Тернівська
Юрівська

Самгородоцька

0521486803 c. Самгородок

Самгородоцька
Вівсяницька
Воскодавинецька
Дубовомахаринецька
Журбинецька
Збаразька
Зозулинецька
Йосипівська
Миколаївська
Михайлинська

Крижопільська 0521955100 смт Крижопіль

Крижопільська
Голубецька
Жабокрицька
Заболотненська
Красносільська
Крикливецька
Куницька
Соколівська
Павлівська
Тернівська
Шарапанівська

Крижопільський район

Городківська

0521981201

с. Городківка

Городківська
Андріяшівська
Вербська
Вільшанська
Гарячківська
Дахталійська
Джугастрянська
Кісницька
Савчинська

Липовецька 0522210100 м. Липовець

Липовецька
Богданівська
Вербівська
Війтовецька
Зозівківська
Зозівська
Іваньківська
Лозуватська
Лукашівська
Нападівська
Очитківська
(Оратівський район)
Попівська
Росошанська
Скитківська
Славнянська
Струтинська
Трощанська
Щасливська

Липовецький район

Турбівська 0522255500 смт Турбів

Турбівська
Білянська
Брицька
Вахнівська
Козинецька
Костянтинівська
Новоприлуцька
Приборівська
Сиваковецька
Староприлуцька

Літинська

0522455100

смт Літин

Літинська
Багриновецька
Бірківська
Бруслинівська
Горбовецька
Громадська
Дяковецька
Івчанська
Кулизька
Літинецька
Малинівська
Осолинська
Селищенська
Соснівська

Літинський
район

Вендичанська 0522655500

смт Вендичани

Вендичанська
Конівська
Кричанівська
Кукавська
Лучинецька (Муровано-куриловецький район)
Лучинчицька (Муровано-куриловецький район)
Немерченська (Муровано-куриловецький район)
Серебринецька
Слідянська
Сугаківська
Тропівська
Плосківська (Муровано-куриловецький район)

Могилів-Подільський
район

Яришівська 0522688201 с. Яришів

Яришівська
Бернашівська
Жеребилівська
Козлівська
Кремінська
Слободо-Яришівська
Хоньковецька
Юрковецька

Муровано-куриловецька 0522855100

смт Муровані Курилівці

Мурованокуриловецька
Бахтинська
Вербовецька
Вищеольчедаївська
Галайковецька
Дерешівська
Долинянська
Жванська
Конищівська
Котюжанівська
Курашовецька
Михайловецька
Наддністрянська
Обухівська
Петриманська
Попелюхівська
Рівненська
Роздолівська
Снітківська
Степанківська
Морозівська

Муровано-куриловецький район

Брацлавська 0523055300

смт Брацлав

Брацлавська
Бугаківська
Вишковецька
Вовчоцька
Грабовецька
Гриненківська
Зяньковецька
Марківська (Монастирська)
Новоселівська
Скрицька

Немирівський район

Немирівська 0523010100 м. Немирів

Немирівська
Байраківська
Боблівська
Бондурівська
Великобушинська
Воробіївська
Головеньківська
Зарудинецька
Ковалівська
Криковецька
Кудлаївська
Медвежанська
Муховецька
Никифоровецька
Рачківська
Рубанська
Сокілецька
Стрільчинецька
Сподахівська
Язвинківська
Чуківська

Райгородська

0523086401

с. Райгород

Райгородська
Вищекропивнянська
Джуринецька
Коржівська
Мельниківська
Новообиходівська
Ометинецька
Семенська
Ситковецька
Юрковецька

Немирівський район

Оратівська

0523155100

смт Оратів

Оратівська селищна
Балабанівська
Великоростівська
Животівська
Зарудянська
Кожанська
Кошланівська
Лопатинська
Медівська
Новоживотівська
Оратівська сільська
Осичнянська
Підвисоцька
Рожичнянська
Сабарівська
Скальська
Скоморошківська
Сологубівська
Стрижаківська
Фронтівська
Чагівська
Човновицька
Чернявська
Угарівська
Юшківецька
Яблуновицька
Якимівська

Оратівський район

Піщанська

0523255100

смт Піщанка

Піщанська
Рудницька
Городищенська
Дмитрашківська
Миролюбівська
Рудницька
Ставківська
Чорноминська
Яворівська

Піщанський район

Студенянська

0523283001 с. Студена

Студенянська
Гонорівська
Болганська
Грабарівська
Кукулівська
Трибусівська

Піщанський район

Погребищенська

0523410100 м. Погребище

Погребищенська
Адамівська
Андрушівська
Бабинецька
Білашківська
Борщагівська
Гопчицька
Дзюньківська
Довгалівська
Збаржівська
Левківська
Мончинська
Морозівська
Надроссянська
Новофастівська
Очеретнянська
Павлівська
Педосівська
Плисківська
Розкопанська
Саражинецька
Сніжнянська
Спичинецька
Станилівська
Старостинецька
Черемошненська
Ширмівська

Погребищенський район

Теплицька 0523755100 смт Теплик

Теплицька
Бджільнянська
Веселівська
Залузька
Комарівська
Костюківська
Маломочульська
Погорільська
Пологівська
Росошанська
Сашанська
Сокирянська
Степанівська
Стражгородська
Удицька

Теплицький район

Соболівська

0523786401

c. Соболівка Соболівська
Брідоцька
Великомочульська
Завадівська
Метанівська
Орлівська
Петрашівська
Побірська
Шиманівська

Теплицький район

Гніванська

0524510500

м. Гнівань

Гніванська
Ворошилівська
Демидівська
(Жмеринський район)
Селищенська
Потоківська (Жмеринський район)

Тиврівський район

Сутисківська 0524555700 смт Сутиски Сутисківська
Шершнівська
Тиврівська 0524555100 смт Тиврів

Тиврівська
Василівська
Гришовецька
Дзвониська
Жахнівська
Іванковецька
Колюхівська
Краснянківська
Новоміська
Рахно-Полівська
Строїнецька
Уяринецька
Черемошненська

Вапнярська

0523955400

смт Вапнярка

Вапнярська
Вербівська
Височанська
Колоденська
Марківська

Томашпільський район

Томашпільська

0523955100

смт Томашпіль

Томашпільська
Антонівська
Великорусавська
Вилянська
Гнатківська
Горишківська
Жолобʼянська
Кислицька
Комаргородська
Липівська
Нетребівська
Олександрівська
Паланська
Пеньківська
Пилипи-Борівська
Раківська
Рожнятівська
Стінянська
Яланецька

Ободівська

0524184201 с. Ободівка

Ободівська
Верхівська
Новоободівська
Торканівська
Цибулівська

Тростянецький район

Тростянецька 0524155100 смт Тростянець

Тростянецька
Будівська
Глибочанська
Гордіївська
Демидівська
Ілляшівська
Капустянська
Летківська
Олександрівська
Оляницька
Савинецька
Тростянчицька
Четвертинівська

Тульчинська 0524310100

м. Тульчин

Тульчинська
Білоусівська
Богданівська
Бортницька
Ганнопільська
Дранська
Журавлівська
Зарічненська
Кинашівська
Кирнасівська
Копіївська
Крищинецька
Клебанська
Михайлівська
Сільницька
Суворовська
Тарасівська
Тиманівська
Холодівська
Шуро-Копіївська

Тульчинський район

Шпиківська 0524355600 смт Шпиків

Шпиківська
Бушинська
(Тиврівський район) Великовулизька
(Тиврівський район) Левківська
Маловулизька (Тиврівський район)
Печерська
Рахнівсько-Лісова
(Шаргородський район)
Слідянська
(Тиврівський район) Стрільницька
(Шаргородський район) Торківська
Юліямпільська
(Шаргородський район) Юрківська

Жданівська 0524881801 с. Війтівці Жданівська
Качанівська
Мар’янівська
Сулківська
Терешпільська
Хмільницький район
Уланівська

0524887401

с. Уланів

Уланівська
Великоострожоцька
Вишеньківська
Крижанівська
Кропивнянська
Кустовецька
Лип’ятинська
Лознянська
Маркушівська
Петриківська
Пустовійтівська
Рибчинецька
Сальницька
Скаржинецька

Бабчинецька 0524980301 c. Бабчинці

Бабчинецька
Бандишівська
(Могилів-Подільський район)
Вила-Ярузька
Мервинецька
(Могилів-Подільський район)
Моївська
Тростянецька (у складі с. Вітрівка, Ямпільський район)

Чернівецький район

Чернівецька

0524955100 смт Чернівці

Чернівецька
Березівська
Білянська
Борівська
Володієвецька
Гонтівська
Лозівська
Мазурівська
Саїнська
Сокільська
Шендерівська

Чечельницька 0525055100 смт Чечельник

Чечельницька
Білокамінська
Бондурівська
Бритавська
Вербська
Каташинська
Куренівська
Лузька
Поповогребельська
Рогізківська
Тартацька

Чечельницький район

Ольгопільська 0525084401

с. Ольгопіль

Ольгопільська
Берізко-Чечельницька
Демівська
Любомирська
Стратіївська

Джуринська 0525381401

с. Джурин

Джуринська
Голинчинецька
Деребчинська
Зведенівська
Калитинська
Садковецька
Сапіжанська
Хоменківська

Шаргородський район

Мурафська

0525381801

с. Мурафа

Мурафська
Клекотинська
Михайлівська
Пеньківська
Федорівська
Юхимівська

Шаргородська

0525310100

м. Шаргород

Шаргородська
Гибалівська
Івашковецька
Козлівська
Конатковецька
Копистиринська
Лозівська
Носиківська
Пасинківська
Перепільчинецька
Писарівська
Плебанівська
Політанківська
Руданська
Слободо-Шаргородська

Ямпільська

0525610100 м. Ямпіль

Ямпільська
Безводнівська
Бушанська
Великокісницька
Гальжбіївська
Дзигівська
Довжоцька
Качківська
Клембівська
Михайлівська
Петрашівська
Писарівська
Порогівська
Ратуська
Русавська
Северинівська
Слободо-Підлісівська
Тростянецька (у складі с. Тростянець,
с. Гонорівка,
с. Лаврівка,
с. Регляшенці)
Цекинівська

Ямпільський район
Вінницька 0510100000 м. Вінниця Вінницька
Вінницько-Хутірська
Великокрушлинецька
Гавришівська
Деснянська
Малокрушлинецька
Писарівська
Стадницька
м. Вінниця
Жмеринська 0510300000 м. Жмеринка

Жмеринська
Браїлівська
Біликовецька
Дубівська
Жуковецька
Кармалюківська
Коростівецька
Куриловецька
Леляцька
Лисогірська
Людавська
Почапинецька
Рівська

м. Жмеринка
Козятинська 0510500000 м. Козятин

Козятинська міська
Козятинська сільська
Кордишівська
Махаринецька
Пиковецька
Сестринівська
Сокілецька
Флоріанівська

м. Козятин
Ладижинська 0510600000 м. Ладижин Ладижинська
Заозерненська (Тульчинський район)

м. Ладижин

Могилів-Подільська

0510400000

м. Могилів-Подільський

Могилів-Подільська
Бронницька
Грушанська
Карпівська
Немійська
Озаринецька
Пилипівська
Серебрійська
Сказинецька
Суботівська
Ярузька

м. Могилів-Подільський

Хмільницька 0510900000 м. Хмільник

Хмільницька
Березнянська
Великомитницька
Голодьківська
Журавненська
(Літинський район)
Кожухівська (Літинський район)
Кривошиївська
Куманівецька
Лелітська
Лозівська
Порицька
Соколівська
Сьомаківська
Тесівська
(Літинський район)
Шевченківська
(Літинський район)
Широкогребельська

м. Хмільник



Переглядів: 1815
Поширень: 7