Цього року у 23 вінницьких багатоповерхівках відремонтували інженерні мережі

У Вінниці триває ремонт інженерних мереж у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування з мешканцями. З початку року вдалося провести такі роботи у 23 багатоквартирних будинках. 

Цього року епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани по капітальному ремонту та реконструкції на 2020 рік. Зокрема, це вплинуло і на обсяги робіт по благоустрою прибудинкових територій та заміні інженерних мереж. Видатки на ці напрямки скорочено на 30 %. Однак  ремонтні роботи на низці об’єктів тривають.

Нещодавно капітальний ремонт інженерних комунікацій завершили у житлових будинках за адресами: вул. Є. Пікуса, 1 та вул. Москаленка, 67. 

«Незважаючи на усі виклики, які ми маємо у зв'язку із скорочення фінансування, ми продовжуємо проводити ремонтні роботи. Наразі ремонт інженерних мереж триває у будинках по  вул. Пирогова, 63, вул. Р. Скалецького, 35/194, вул. Ак. Янгеля, 24,  вул. Брацлавська, 62, вул. Князів Коріатовичів, 172, вул. Київська, 52, вул. Талаліхіна, 3», - зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман

Цього року у 23 вінницьких багатоповерхівках відремонтували інженерні мережі

Щороку учасниками муніципальної програми співфінансування стає все більше вінничан, які прагнуть покращити стан своїх будинків. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. У багатоквартирних будинках замінюють інженерні мережі, освітлення, щитові. Також ремонтують дахи, замінюють вікна на енергоефективні, проводять капітальний ремонт ліфтів, роблять міжпанельні стики.Переглядів: 1524
Поширень: 0