На Вінниччині в основній сесії ЗНО з математики взяли участь 82% абітурієнтів, з української мови та літератури – майже 80%

Про загальну статистику щодо участі  абітурієнтів Вінниччини в основній сесії ЗНО – 2020 з математики, а також з української мови і літератури поінформували в Департаменті освіти  і науки ОДА. 

Нагадаємо, що 25 червня відбулося ЗНО з математики. На Вінниччині у тестуванні з даного предмета взяли участь  6426 осіб, загалом зареєструвалися – 7849. Явка абітурієнтів на зовнішнє незалежне оцінювання з математики в області склала 82%, не з’явилися – 1413 осіб.

Натомість, у тестуванні з української мови і літератури, яке відбулося 30 червня, взяли участь 11775 осіб. Загалом зареєструвалися – 15763 абітурієнта. Явка учасників ЗНО на тестування з української мови і літератури в області склала 74,7%, не з’явилися – 3988 осіб.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з математики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.

Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

 Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Переглядів: 1912
Поширень: 0