Біля озера на Волошковій розпочали підготовку для встановлення сцени з амфітеатром

Одним з переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» став проєкт по улаштуванню сцени з амфітеатром біля озера на вулиці Волошковій. Днями  розпочались роботи по його реалізації. 

Останніми роками територія біля озера по вулиці Волошковій активно змінюється і стає комфортним місцем для відпочинку все більшої кількості вінничан. Минулого року тут облаштували дитячий майданчик з гірками. Тепер це місце стало улюбленим для місцевої малечі.  Також тут укріпили схил та покрили його штучною травою, поставили лавочки.

Під час конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» вінничани проголосували за те, щоб біля озера облаштувати сцену та глядацьку зону – амфітеатр. Тут можна буде організовувати концерти, проводити свята, цікаве дозвілля для людей різного віку тощо. 

«Зараз робітники монтують закладні під сцену. Після цього будуть встановлювати виготовлені попередньо конструкції. Напроти сцени, яка підсвічуватиметься прожекторами, буде глядацька зона. Вздовж трибун буде доріжка, вимощена тротуарною плиткою», – розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій СеменюкПереглядів: 2010
Поширень: 0