У цьому році у дитячому садочку на Тяжилові відкриють додаткову групу

У дитячому садочку №10, що у Тяжилові, буде створена додаткова група. Вона розрахована на 20 малюків. У приміщенні вже зробили капітальний ремонт. Зараз триває процедура для проведення тендерних закупівель, щоб придбати необхідне обладнання. Про це розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Дітей дошкільного віку у Вінниці з кожним роком більшає. Щоб вони мали можливість відвідувати дошкільні заклади, в місті відкривають нові садочки та створюють додаткові групи. За останні п’ять років збудовано чотири дитячі садки: «Пазлик» в м-ні Академічний, «ДзВІНка» по вул. Антонова, «Смайлик» на Замості, «Мадагаскар» на вул. Трамвайній.

У цьому році у дитячому садочку на Тяжилові відкриють додаткову групу

Також, де є можливість та потреба, відкривають додаткові групи у діючих садочках. Адже це додатково забезпечує місцями у дошкільних навчальних закладах вінницьких малюків у густонаселених мікрорайонах. 

«У ДНЗ №10 вже повністю завершено капітальний ремонт приміщення для додаткової групи.  Всі стіни поштукатурені та пофарбовані, підлога застелена лінолеумом. У санвузлі здійснено облицювання плиткою стін та підлоги, встановлено рукомийники, душовий піддон. Підключена система опалення, водогону, освітлення, вентиляції. Замінено віна та пожежний вихід на металопластикові конструкції», – розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Наразі здійснюється розробка технічної документації для проведення тендерних закупівель з метою придбання інвентарю та обладнання для відкриття групи.Переглядів: 3848
Поширень: 0