VinTourism - у Вінниці розпочався дводенний туристичний форум

Перспективи розвитку туристичної сфери Вінниччини та нарощення потенціалу агротуризму зібралися обговорити сьогодні, 21 серпня, представники та представниці туристичного бізнесу, готелів, зелених садиб, ресторанів, громадськості та влади.

У Вінниці розпочався дводенний Туристичний форум VinTourism, перший день якого присвячений темі зеленого туризму. Своїми знаннями та досвідом діляться власники «зелених» садиб, готельєри, ресторатори та виробники крафтових еекопродуктів.

«Сьогодні турист спраглий до відпочинку в зелених садибах, він хоче певного рівня сервісу, певного рівня інфраструктури, хоче скуштувати смачних крафтових продуктів, залишитися переночувати в комфортних умовах, порибалити або зайнятися іншим дозвіллям. Саме якість послуг в таких садибах та перспективи розвитку зеленого туризму загалом ми будемо сьогодні обговорювати з провідними фахівцями», - зазначила президентка Business People Club Надія Лисецька.

Захід розпочався з панельної дискусії "Розвиток туристичної потенціалу регіону", учасники та учасниці якої обговорили основні виклики та перспективи розвитку зеленого туризму. Заступник міського голови Андрій Очеретний розповів, що одним з ключових напрямків Стратегії розвитку туризму м. Вінниці до 2030 року є зелений та активний туризм.

VinTourism - у Вінниці розпочався дводенний туристичний форум

«Цьогоріч пандемія і карантин внесли значні корективи у життя всієї планети, а у туристичну сферу чи не найбільше. Але ця непроста ситуація сформувала запит людей на тихий відпочинок у єднанні з природою, повернення до автентики, а Вінниця та Вінницька область можуть стати чудовою відповіддю на цей запит. Наразі на фінішній прямій знаходиться галузевий стратегічний документ, який визначить напрямок розвитку туризму у місті та долучених до нашої ОТГ населених пунктів на найближчі 10 років. Ключове місце у стратегічному баченні Вінниці туристичної посідає зелений, гастрономічний та активний туризм. Пріоритетним напрямком є активізація прибережних територій та можливостей відпочинку на водоймах, а також розвиток рекреаційних зон», - сказав Андрій Очеретний.

Також учасники та учасниці заходу мали змогу почути власницю туристичного інтернет-каталогу і школи Karpaty.info Ганну Сидоренко, яка розповіла, з чого почати і як заробляти на агротуризмі.

«Такий регіон як ваш, якщо порівняти з Карпатами, можливо, не має таких сильних магнітів, не має такої великої туристичної історії, але це ваш плюс, тому що ви можете бути дуже креативними, це спонукає вас до того, щоб виробити нові продукти. От, наприклад, сьогодні я почула від Олени Павлової про подільську кухню, мені стало дуже цікаво і я вже хочу приїхати до вас не як учасниця форуму, а як туристка», - наголосила Ганна Сидоренко.

Своїм досвідом про свої кейси успіху розкажуть член правління туристичного проекту "Дорога вина та смаку Закарпаття" Олексій Медведєв (м.Виноградово);  експерт з туризму в громадах Сергій Толстіхін; управляюча фермою "Карпатський буйвіл" Інна Левдар (Закарпаття);  засновник садиби «Сила» Олександр Щербина (Житомирська обл.).

Другий день форуму, 22 травня, буде відведений особливостям розвитку медичного туризму, його вигодам та перешкодам в Україні.

Форум проводиться Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, створеним на базі Business People Club за сприяння програми ЄБРР "Консультації для малого бізнесу в Україні" в рамках ініціативи ЄС #EU4Business та за підтримки Вінницької міської ради.Переглядів: 2226
Поширень: 0