Сьогодні у Вінниці запрацює ще один Епіцентр

Найбільша мережа ТЦ «Епіцентр» розширює присутність у центральній Україні – 22 серпня у Вінниці відкривається другий торговельний центр «Епіцентр» (вул. Батозька, 1-В).

Будівництво тривало рекордно короткий строк – всього за чотири місяці в одному з центральних районів міста замість колишнього закинутого м’ясокомбінату з’явився інноваційний торговельний центр з надзвичайно широким асортиментом товарів, сучасними касами самообслуговування та Центром видачі онлайн-замовлень.

«Під одним дахом» на площі 25 800 кв. м зібрано понад 200 000 артикулів товарів 15 різних напрямків – від будматеріалів до товарів для спорту та дітей, від автозапчастин та побутової техніки до виробів медпризначення.

На честь відкриття – 22-23 серпня – відвідувачів нового ТЦ “Епіцентр” у Вінниці очікує багато приємних сюрпризів. Відбудеться розіграш 100 000 грн сертифікатами серед покупців, які зареєструють свої чеки на інфоцентрі ТЦ, а 100 перших покупців отримають гарантовані подарунки.

у Вінниці запрацював ще один Епіцентр

«Це наш другий Епіцентр на Вінниччині, побудований за оновленою рітейл-концепцією. Більшість відділів в ньому створені в форматі shop-in-shop («магазин у магазині»). Посилюємо і об’єднання офлайн й онлайн напрямків мережі. Саме в цьому ТЦ будемо відпрацьовувати нову модель роботи Центру видачі замовлень з використанням нового обладнання і технологій, які мають пришвидшити обслуговування покупців інтернет-магазину epicentrk.ua з урахуванням дотримання дистанції між людьми. Також ми продовжуємо розвиток наших власних торгових марок і власного імпорту за всіма ключовими напрямками, що дозволяє пропонувати покупцям кращі ціни та широкий асортимент», - розповідає заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

у Вінниці запрацював ще один Епіцентр

Для міста поява інноваційного ТЦ “Епіцентр” – це залучення сотень тисяч гривень інвестицій та додаткові відрахування до місцевого бюджету: створення понад 400 нових робочих місць з офіційним працевлаштуванням, соціальними гарантіями та достойною оплатою праці.

У другому вінницькому ТЦ “Епіцентр” відкриються й нові для мережі відділи, зокрема, “Дім води” та “Продукти”. Також в цьому торговельному центрі з’явиться в оновленому концепті “Студія світла” площею 310 кв. м.

у Вінниці запрацював ще один Епіцентр

Найбільші відділи, які працюватимуть в форматі shop-in-shop, з сучасною викладкою та максимально зручною для покупців представленістю товарів, це – “Галереї ДЕКО” (2000 кв. м), “Центр меблів” (1700 кв. м), “Центр техніки ЦЕ ТЕ”, “ЕПІК” (товари для дітей) та “Садовий центр” – кожен по 1000 кв. м, “Кераміка Центр” – 850 кв. м, Intersport – 800 кв. м.

У цьому вінницькому ТЦ “Епіцентр” дійсно є все. Майже кожний відділ пропонує додаткові послуги: проєктування меблів, розрахунок та дизайн-проєкт ванної чи санвузла, форматно-розкрійна дільниця, пересадка рослин, тонування фарб, оверлок, експертна допомога з вибору систем очищування води та багато іншого. Передбачена зручна навігація та зони для розваг та відпочинку покупців: ресторан, аерохокей, лабіринт для дітей. Облаштований паркінг на 740 автомобілів перед торговельним центром.

у Вінниці запрацював ще один Епіцентр

“Епіцентр К” – соціально відповідальна компанія, яка активно долучається до корисних ініціатив громад. З метою покращення соціальної інфраструктури мікрорайону Епіцентр облаштувала чудовий сквер площею 3000 кв. м.

Довідка. «Епіцентр» – лідер ринку роздрібної торгівлі України з повністю вітчизняними інвестиціями. Мережа налічує 62 торговельних центрів по всій Україні, які щорічно відвідують майже 65 млн покупців. У 2019 році компанія «Епіцентр К» сплатила у бюджети різних рівнів понад 4 млрд грн податків та входить до топ-30 найбільших платників податків в Україні. Крім того, компанія є одним з найбільших роботодавців Україні – у ній працює 34 тис. співробітників.Переглядів: 30108
Поширень: 12