В жовтні планують завершити реконструктцію спорткомплексу на Старому місті

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

"Проінспектував спорткомплекс «Здоров’я» у Вінниці на Старому місті - по вул. Якова Шепеля, 23. У жовтні підрядники мають завершити його реконструкцію.

Спорткомплекс входить до переліку проектів національної програми Президента України «Велике Будівництво» та реалізуються у співфінансуванні Державного фонду регіонального розвитку і коштів місцевого бюджету.

Протягом 2018-2020 рр. виділено понад 36 млн грн. з державного бюджету та 3,7 млн грн - з обласного бюджету.

В жовтні планують завершити реконструктцію спорткомплексу на Старому місті

СК «Здоров’я» буде одним з небагатьох в Україні й єдиним у Вінницькій області, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю та з можливістю проведення спортивних, реабілітаційних та відновлювальних процедур.

Він стане центром сучасного спортивного комплексу для фізичного виховання молоді Вінниччини. Підготовка молодих спортсменів, проведення змагань та турнірів, створення необхідних умов для забезпечення навчально-тренувального процесу учням дитячо-юнацьких спортивних шкіл, проведення навчальних занять з фізичного виховання для мало мобільних груп населення, яких обслуговує регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Кілька місяців тому запросили разом із будівельниками проінспектувати доступність спорткомплексу голову громадської організації «Гармонія» Людмилу Нецкіну. Чимало було зауважень: завузька ширина дверних прорізів, наявність порогів, вхід у приміщення був незручний для маломобільних груп населення.

В жовтні планують завершити реконструктцію спорткомплексу на Старому місті

Саме Людмила Нецкіна спільно з підрядниками відпрацювала усі зауваження.

Сьогодні вони враховані – ми разом із Людмилою переконались. Будівля абсолютно доступна для усіх людей з інвалідністю.

За проектом, на першому поверсі буде розташований боксерський ринг, а також адміністрація «Інваспорту».

В жовтні планують завершити реконструктцію спорткомплексу на Старому місті

На другому поверсі: великий зал із трибунами для ігрових видів спорту – волейбол, баскетбол, футзал, теніс та бадмінтон. Також два окремі зали – тренажерний та для тренування з боротьби. До речі, там зможуть проводити змагання з регбі на візках – кілька років змагання проводять у Вінницькій області.

Окрім того, тут готуватимуться до параолімпіади вінницькі спортсмени, які вибороли три ліцензії – з пауерліфтингу та тхеквондо", - йдеться в публікації.Переглядів: 5114
Поширень: 7