На Вінниччині презентували сучасні електронні сервіси Пенсійного фонду України

В області, у режимі онлайн, відбулась міжрегіональна пресконференція за участю представників масмедіа 6 областей щодо впровадження сервісів вебпорталу Пенсійного фонду України.

Сучасні сервіси Пенсійного фонду України: електронну трудову книжку та пенсійний калькулятор у Вінницькому пресклубі презентувала заступник Голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко. Під час заходу посадовиця зауважила: «Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб завершити впровадження новітніх технологій Пенсійного фонду та надати можливість людям користуватись онлайн-сервісами у зручний спосіб для реалізації їх прав».

На Вінниччині презентували сучасні електронні сервіси Пенсійного фонду України

Про те, наскільки активно використовують електронні послуги Пенсійного фонду України жителі Вінниччини поінформувала начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, яка також взяла участь у пресзаході.

«Дуже приємно, що сьогодні ми презентуємо електронні ресурси Пенсійного фонду України. Чому сервіс «електронна трудова книжка» такий популярний? Тому що він є першою сходинкою до автоматичного призначення пенсій. Говорячи мовою цифр, до Пенсійного фонду Вінниччини надійшло 2863 скан-копій, близько 2 тисяч з яких вже оцифровано. Незалежно від форми власності, роботодавці добровільно долучаються до процесу переведення трудових книжок в цифру, допомагаючи найманому працівнику спокійно чекати свого пенсійного віку. Для прикладу: відділ освіти Вінницької РДА оцифрував 23 книжки, Вінницький національний медуніверситет ім. М.І. Пирогова – 17, Гайсинська та Липовецька центральні районні лікарні – 17 та 16 відповідно.  

На Вінниччині презентували сучасні електронні сервіси Пенсійного фонду України

Ці кейси дуже корисні для наших відвідувачів, адже в подальшому, маючи електронну трудову книгу, процес розрахунку права на призначення пенсії та її суми за 10 хв. не за горами», - зазначила Олена Корчака.

На ZOOM-зв’язку із пресклубом були і керівники регіональних управлінь Житомирської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. В онлайн-режимі вони повідомили журналістам про роботу з сервісами на регіональному рівні.Переглядів: 1959
Поширень: 0