На відновленому фасаді будинку по вул. Соловйова, 3 днями завершили монтаж підсвітки

У Вінниці завершилась реконструкція будинку по вулиці Соловйова,3, який було  зведено в центрі міста більш ніж 120 років тому. Тут утеплили фасади, замінили шифер на даху на металочерепицю, встановили ворота у двір. А нещодавно завершили монтаж підсвітки будівлі та арки, яка вмикається у темний час доби.

Будинок по вулиці Соловйова, 3 звели у 1898 році. Понад сто років тому тут розташовувався генеральний штаб Начальної Команди Української Галицької Армії (НКГА). Певний час будинок потребував капітального ремонту, адже йому більше 120 років. Тому він увійшов до переліку тих об’єктів, які  мають бути реставровані.

На відновленому фасаді будинку по вул. Соловйова, 3 днями завершили монтаж підсвітки

Реконструкція проводилась за кошти міського бюджету. Перед початком ремонтних робіт представники міської ради зустрілись з мешканцями та обговорили, як проходитиме реконструкція. Люди погодились на те, що всі балкони будуть відкритими. Таким чином вдасться зберегти певний автентичний вигляд будівлі.

В цьому році реконструкція фасаду історичної будівлі добігла кінця. В ході робіт тут утеплили стіни будинку, виконали реконструкцію покрівлі із утепленням, заміною  шиферу на металочерепицю та влаштуванням водостоків.

На відновленому фасаді будинку по вул. Соловйова, 3 днями завершили монтаж підсвітки

Встановили також ворота у двір. Їх зробили схожими на ті, які були раніше. Крім цього, для створення старовинної атмосфери тих часів, влаштовано бруківку в арці будинку.  

Останнім елементом проекту стало облаштування підсвітки фасаду та арки. Відтепер і вночі оновлена будівля буде ще однією окрасою центральної частини міста.Переглядів: 3225
Поширень: 1