У Вінниці стартував Практикум з волонтерського менеджменту

11 вересня у Вінниці стартував Практикум з волонтерського менеджменту від Української Волонтерської Служби. Захід проводиться на базі обласного молодіжного центру «Квадрат» і триватиме декілька днів – до 13 вересня включно.

До навчання у Вінниці також запросили волонтерські організації з Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської та Хмельницької областей.

У день відкриття заходу учасників привітала перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.

«Безперечно, волонтерство – це одна із найбільш цінних інвестицій власного часу, вмінь і таланту, що має на меті вирішення ключових суспільних проблем. Така робота є вкрай складною, тож потребує не лише  високого рівня відповідальності, а й певної координації дій та підтримки. Важливо, щоб кожен охочий мав можливість реалізувати себе, допомагаючи іншим»,  -  зауважила Наталя Заболотна.

У Вінниці стартував Практикум з волонтерського менеджменту

Упродовж декількох днів учасники заходу матимуть можливість дізнатися про основи волонтерського менеджменту, мотивацію інших, про види діяльності волонтерів.

Важливою перевагою такого навчання є знайомство із представниками інших організацій свого міста, можливість створення індивідуальної програми залучення волонтерів до своєї організації.

Практикум з волонтерського менджементу стане у нагоді кожному з метою налагодження ефективної співпраці з волонтерами.

Для організаторів та учасників заходу вкрай важливо,аби волонтерство було зрозумілим та доступним, незалежно від географії та сфери допомоги, рівня освіти або ж соціального статусу. Головне – щоб кожен, хто вкладає сили з метою допомоги іншим, отримував цінний досвід та підтримку великої волонтерської спільноти.Переглядів: 1407
Поширень: 0