Виділення коштів для продовження реконструкції СКА ініціюватиме перед депутатами Сергій Моргунов

У Вінниці триває реконструкція спортивного комплексу (СКА) по вул. Академіка Янгеля. Наразі на об’єкті утеплюють фасад, влаштовують систему опалення та інші комунікації, також укладають спортивний паркет в ігровій залі. До кінця року планується облаштувати тепловий пункт, завершити утеплення стін басейну, поштукатурити стіни в приміщеннях, виконати інші внутрішні  роботи. Наразі реконструкція будівлі виконана на 60%. Сьогодні, 15 вересня, на будівництві побував міський голова Сергій Моргунов, він проінспектував роботи з реконструкції та поспілкувався з будівельниками.

Сучасний муніципальний спорткомплекс для вінничан – це проект, яким почав займатися ще Володимир Гройсман. Він тривалий час вів перемовини з Міністерством оборони, щоб СКА передали місту, і в 2014 році СКА було прийнято у власність територіальної громади.

Сергій Моргунов ініціюватиме перед депутатами виділення коштів для продовження реконструкції СКА

Масштабна реконструкція приміщення спорткомплексу по вул. Академіка Янгеля розпочалась у жовтні 2018 року. Цього року місту довелось скорочувати капітальні видатки по низці об’єктів у зв’язку з епідемією коронавірусу. У перелік потрапив і спортивний комплекс, який наразі оновлюють виключно за кошти міського бюджету.

«На сьогоднішній день ми уже виконали близько 60-65% робіт. Зараз ми утеплюємо фасад, монтуємо спортивний паркет та виконуємо ще ряд внутрішніх робіт. Усі складні роботи уже виконали. Цього року плануємо запустити тепло. Це важливо, що не допустити руйнування того, що ми вже зробили», - зазначив директор підрядної організації ТОВ «ТБС - Проф» Олександр Юрківський.

Сергій Моргунов ініціюватиме перед депутатами виділення коштів для продовження реконструкції СКА

Вінницький міський голова Сергій Моргунов відвідав об’єкт та поспілкувався з будівельниками. Він зазначив, що наразі роботи фінансуються з міського бюджету. Також подали заявку до Державного фонду регіонального розвитку в сумі 23 млн грн, щоб завершити об’єкт у 2021 році. 

«Я думаю, що у нас буде можливість дофінансувати цей об’єкт, щоб далі продовжилися роботи. Хочу нагадати, що у зв’язку з пандемією коронавірусу ми мали менші надходження до бюджету і змушені були скоротити видатки на 30% по багатьох галузях.  Цей об’єкт також потрапив до тих, на які скоротилися видатки. Але ми бачимо, що тут необхідно продовжити роботи. Фактично підрядник уже тут працював, щоб підготуватися до зими і законсервувати об’єкт. Тому я буду звернутися до депутатів міської ради, щоб під час сесії було виділено 8 млн грн. Ці кошти потрібні для того, щоб завершити оздоблювальні роботи і забезпечити теплом це приміщення. Наступного року мають провести і благоустрій території  Ми маємо пам’ятати, що є ще ряд важливих об’єктів соціального характеру, які потрібно добудувати – такі, як, наприклад, лікарня швидкої допомоги», - зазначив міський голова Сергій Моргунов

Сергій Моргунов ініціюватиме перед депутатами виділення коштів для продовження реконструкції СКА

В результаті виконання всіх робіт Вінницька об’єднана територіальна громада отримає сучасний муніципальний спорткомплекс, де будуть створені комфортні умови для занять фізкультурою та спортом. Також тут буде можливість проводити змагання різних рівнів. 

Довідка: 

На базі оновленого СКА зможуть проводити змагання з плавання та ігрових видів спорту. Тут  буде перший муніципальний 25-метровий басейн у місті, який зможе відвідувати до 300 людей на добу. Також передбачено два гімнастичні, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони. Важливо, що спорткомплекс буде адаптований для людей з інвалідністю та маломобільних груп, адже тут облаштують пандус і підіймачПереглядів: 2795
Поширень: 1