Лікар з Америки ділився з вінницькими медиками досвідом боротьби з COVID-19

Вчора відбулася друга міська онлайн конференція для головних та старших медичних сестер, організована департаментом охорони здоров’я міської ради. Захід відбувся за участю представників медичних закладів США, які ділились досвідом боротьби з COVID-19.

Департамент охорони здоров’я міської ради постійно проводить конференції, семінари та тренінги для медичних сестер. Це відбувається для удосконалення роботи молодших спеціалістів з медичною освітою з питань профілактики внутрішньо лікарняних інфекцій. А також – для підвищення ефективності дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в закладах охорони здоров’я міста.

Враховуючи реалії сьогодення останнім часом такі заходи проходять в онлайн-режимі, які дозволяють долучати фахівців не тільки з інших міст України, але й з інших країн. Так, 29 вересня відбулася друга онлайн-конференція для головних та старших медичних сестер з міжнародною участю (США).

Лікар з Америки ділився з вінницькими медиками досвідом боротьби з COVID-19

У рамках співпраці з «Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України», участь у конференції взяла науковий співробітник інституту Оксана Циганчук, лікар-епідеміолог.

Досвідом боротьби з COVID-19 у США поділився Магістр Медсестринських Наук, представник медичної компанії Envisions Health Care, який спеціалізується в області невідкладної медицини та реанімації, викладач Marquette University Дмитро Честер.

На конференції були розглянуті актуальні теми «Асептика, антисептика, дезинфекція в практиці медичної сестри. Утилізація» та «COVID-19 у США: разом ми зможемо змінити світ на краще». Переглядів: 2115
Поширень: 0