Ідеальна пральна машина: як знайти її з тисячі

Сьогодні вибрати пральну машину значно складніше, ніж раніше. Вони діляться на безліч видів за різними параметрами для того, щоб у вас була можливість обрати модель, яка максимально підійде візуально та функціонально.

Разом з експертами шведського виробника побутової техніки Electrolux ми підібрали головні рекомендації щодо вибору саме вашої ідеальної пральної машини.

Тип, габарити та об’єм

Ідеальна пральна машина: як знайти її з тисячі

Перше, що потрібно визначити перед вибором пральної машини – місце, де вона буде розміщена. Виходячи з цього, треба обрати розмір та тип завантаження.

За цим параметром пральні машини розділяються на:

  • вертикальні – моделі з кришкою нагорі. Вони менші за розміром, в них доволі комфортно класти білизну, в тому числі під час прання. Також вони більш надійні, оскільки барабан в них встановлюється на кілька кріплень. Із недоліків важливо відзначити неможливість вбудувати її в меблі, використовувати як додаткову поверхню та досить невеликий вибір;
  • фронтальніпральні машини, в яких кришка розміщена на передній панелі. Вони хоч і більш габаритні, зате їх можна вбудувати під стільницю або використовувати як робочу поверхню. Окрім того, вони більш місткі, але відкривання люка вимагатиме багато простору, а для завантаження та вивантаження білизни доведеться нагинатися.

Що стосується об’єму завантаження, якщо його правильно підібрати, це допоможе заощадити місце в приміщенні.

Експерти Electrolux рекомендують орієнтуватися на наступні показники:

  • сім'я з 1-2 осіб – обсяг 3-4 кг;
  • сім'я з 3-5 осіб – обсяг 5-6 кг.

Також існують машини з об'ємом від 8 кг і більше для тих, хто пере багато та інтенсивно.

Додатковий функціонал

Ідеальна пральна машина: як знайти її з тисячі

Про це розповімо на конкретних приладах Electrolux, оскільки вони можуть набагато більше, ніж просто випрати білизну від плям.

Інженери компанії впровадили в свою техніку наступні функції та технології:

  • Sensicare – пральна машина встановлює цикл роботи, виходячи з кількості завантаженої білизни, щоб не допустити надмірного прання;
  • "Менеджер часу" – можливість вручну виставити тривалість прання;
  • Woolmark Blue – сертифікат, що підтверджує здатність машини прати вовняні речі без пошкоджень;
  • "Анти-алергія з парою" – машина за допомогою пари знищує бактерії та алергени, що залишилися в тканині.

Лайфхаки по догляду за пральною машиною

Ідеальна пральна машина: як знайти її з тисячі

Для ефективного догляду за машиною можна використовувати спеціальні миючі засоби, а можна – ополіскувач для ротової порожнини. Щоб прибрати з барабана цвіль та поганий запах, додайте півсклянки цього засобу в ємність для порошку та включіть повний цикл прання.

Ще один дієвий спосіб пов'язаний з лимонною кислотою. Вам слід засипати в відсік для порошку 60-75 г кислоти для невеликої пральної машини та 100-150 г – для великої. Після цього включіть режим прання з високим нагріванням. Таким чином ви зможете позбавити пристрій від накипу. У разі виникнення неприємного запаху, досить налити прямо в барабан столову ложку оцту та включити режим з максимальними обертами.

Тепер ви знаєте, на що звернути увагу при виборі пральної машини. Довіртеся перевіреному бренду, визначте розмір машини та місткість бака, а також набір додаткових функцій і новинка вас не засмутить.


Переглядів: 1956
Поширень: 0