На Вінниччині поліцейська врятувала життя велосипедисту

Перебуваючи поза службою, капітан поліції Людмила Гут першою прийшла на допомогу чоловіку, в якого стався серцевий напад. Велосипедиста вона помітила у траві на узбіччі дороги, коли проїжджала повз машиною, та зупинилась. Вчасно надана допомога врятувала йому життя.

1 вересня дорогою до рідних на Немирівщину інспектор відділу дільничних офіцерів обласного главку поліції Людмила Гут помітила на узбіччі велосипедиста, який лежав у безпорадному стані поруч зі своїм транспортним засобом без ознак життя.

- Оглянувши чоловіка, я запідозрила, що у нього стався серцевий напад. Не гаючи часу, викликала швидку допомогу. Також зупинила кількох водіїв, щоб вони допомогли мені надати першу домедичну допомогу  чоловіку, - розповідає Людмила Гут. – Хотіла зателефонувати його рідним та почала шукати телефон. У кишені замість мобільного знайшла папірець з номером. Зателефонувавши за ним, дізналась, що чоловіка звати Микола, він родом з Херсонської області і тимчасово проживає у Немирівському районі.

На Вінниччині поліцейська врятувала життя велосипедисту

Після приїзду лікарів з’ясувалось, що у чоловіка стався серцевий напад. Медики його оглянули та відвезли до лікарні.Переглядів: 2600
Поширень: 0