Вінниця перемогла в загальноукраїнському конкурсі «Найкраще Smart безпечне місто»

Днями, у рамках Kyiv Smart City Forum 2020, відбулась церемонія нагородження міст, які стали переможцями конкурсу Smart City Awards 2020. Це головна IT- подія року. Вінниця стала переможцем в номінації «Найкраще Smart безпечне місто».

«Kyiv Smart City Forum, в рамках якого відбувається щорічне нагородження «Smart City Awards», – головна  IT подія року, участь в якій щорічно беруть представники усіх міст України, представники бізнесу, урбаністи, експерти з різних сфер, загалом ті, хто може поділитись досвідом впровадження smart city в Україні та світі.  

Ця подія повністю присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.  

«Перемога у одній з номінацій цьогорічного конкурсу «Smart City Awards 2020» показала, що наше місто займає позицію одного з міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктурі. Варто зазначити, що нагорода в категорії «Найкраще Smart безпечне місто» експертами була присуджена й за впровадження безготівкової системи оплати проїзду, у тому числі – банківськими картками при користуванні всіма видами громадського транспорту, що в свою чергу підтвердило те, що Вінниця займає флагманські позиції у цій сфері», - розповіла речниця КП «Вінницякартсервіс» Вероніка Савчук.

Відзначимо, що нагорода присуджується містам, що демонструють найкраще використання і впровадження технологій та процесів для підвищення загальної працездатності та життєвого досвіду. 

Вінниця перемогла в загальноукраїнському конкурсі «Найкраще Smart безпечне місто»

Вони розподілялись за двома категоріями:

  • міста з загальною кількістю мешканців понад 100 000 
  • міста з загальною кількістю мешканців до 100 000

Для присудження нагород, журі брало до уваги такі фактори:

  • свідчення того, що місцева влада впроваджує оригінальні/новаторські рішення щодо цифровізації та розвитку інфраструктури міста;
  • що робота, яку проводить місто, радикально покращує існуючі мережі та / або існуючі системи;
  • реалізує цифрові технології у повній мірі;
  • цифрові проекти є економічно ефективними;
  • свідчення чіткого довгострокового плану або мети для подальшого розвитку інфраструктури міста та послуг;
  • свідчення того, що життя мешканців покращується в результаті впровадження digital-програм та проектів.


Переглядів: 1596
Поширень: 0