Від «Так просто» до «Ти - мій»! У вівторок Вінниця заспіває з Іриною Білик улюблені хіти

Незабутнє свято і одразу два концерти у вівторок подарує вінничанам народна артистка України Ірина Білик.

«Пригадай, як було усе», «Так просто», «Ти - мій», «А я пливу у човні», «Одинокая» та всі інші улюблені хіти, з яких розпочиналась музична історія незалежної України, і які десятки років потому залишають близькими кожному, вінничани заспівають разом з улюбленою співачкою 13 жовтня о 16.00 і 20.00 у Будинку офіцерів.

Концерти пройдуть у рамках грандіозного всеукраїнського туру, який Ірина Білик підготувала для своїх шанувальників з нагоди свого 50-річчя і 30 років на сцені.

- Наживо для вінничан прозвучать всі пісні, які Ірина Білик давно не співала, та які її шанувальники мріють знову почути. Це буде найкраще з усіх альбомів співачки! Найкраще за 30 років! – розповідають організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».  – А додатковими сюрпризами для глядачів стануть постановки найскладнішої хореографії у виконанні чудового шоу-балету співачки та її нові образи – для ювілейних концертів Ірина Білик пошила абсолютно нові яскраві концертні костюми.

Як повідомляють організатори: у продажу залишились лічені квитки, тож усім, хто бажає потрапити на концерти – варто поквапитись.

Квитки доступні онлайн на сайтах http://bilet.vn.ua і https://afisha.vn.ua, а також у касах у Будинку офіцерів, театрі ім. Садовського, «Універмазі» і Вінницькій обласній філармонії.

Шоу для ювілейного туру Ірини Білик створив Аслан Ахмадов - знаменитий режисер, стиліст, фотохудожник і найголовніше – чоловік виконавиці.

Відтак – вінницьким глядачам можна не сумніватися: у новому шоу буде максимум любові та океану емоцій!

За задумом Аслана, у ювілейній програмі Ірини Білик немає дуетів, виступів запрошених артистів. Тільки сама Ірина, її пісні і її спілкування із глядачами.

- У новому шоу не хотілося вражати глядачів розмірами декорацій або кількістю учасників шоу-балету. Вся увага буде прикута до Ірини, яка буде одночасно і на сцені, і на екранах, - розповідає Аслан Ахмадов. - Практично під кожну пісню ми зняли новий віджеїнг. В основному зйомки проходили у Києві, Одесі, а значна частина матеріалу була знята «з рук» - я кілька тижнів бігав зі стадикамом, а потім півтора місяця сидів цілодобово за комп'ютером, щоб це все змонтувати.

Від «Так просто» до «Ти - мій»! У вівторок Вінниця заспіває з Іриною Білик улюблені хіти

Від «Так просто» до «Ти - мій»! У вівторок Вінниця заспіває з Іриною Білик улюблені хіти

Розповідаючи про підготовку до всеукраїнського туру, що тривала більше півроку, Ірина Білик зазначає:

— Я дуже довго готувалася до свого ювілейного туру, але видно так було задумано Богом, щоб мені ніколи не виповнювалося 50 і всі ювілейні торжества, що мали відбутися у березні-квітні, були скасовані через карантин. Але те особливо й цінно для мене, що мої глядачі вкотре мене не зрадили. Коли концерти переносилися на нові дати, люди тримали у себе на поличках квитки і з трепетом чекали, коли ми побачимося. Мої глядачі знають, наскільки для мене важливі ці зустрічі. Нехай ювілей, не ювілей, день народження чи інше свято, але кожний концерт і кожний глядач у моєму залі для мене дійсно важливий, як найбільш дорогоцінний діамант. І я нарешті їду до вас! До зустрічі, Вінниця! 13 жовтня буде незабутньо!

Організатор концерту – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Пригощає ресторан сучасної грузинської кухні «Georgian Factory».

Від «Так просто» до «Ти - мій»! У вівторок Вінниця заспіває з Іриною Білик улюблені хітиПереглядів: 2734
Поширень: 10