Учасник АТО Володимир Каширцев отримав сертифікат на придбання автомобіля

Традиційно, щороку у Вінниці напередодні відзначення Дня захисника України учасникам АТО вручають сертифікати на придбання автомобілів. Цього року такий сертифікат міський голова Сергій Моргунов вручив розвіднику групи спеціального призначення загону спеціального призначення 73 морського Центру спеціальних операцій, старшому матрос  Володимиру Каширцеву. 42-річний вінничанин внаслідок війни на Сході України має інвалідність другої групи. 

Учасник АТО Володимир Каширцев отримав сертифікат на придбання автомобіля

«День захисника України – це серйозне свято для української нації. Це день української слави. Ми сьогодні робимо цю зустріч у незвичних умовах. Як правило, ми робимо її у великій залі, де багато людей, з грамотами і преміями. У нас є традиція, що одному з учасників АТО і ООС ми вручаємо відповідний сертифікат і виділяємо коти на придбання автомобіля. З нами тут Володимир Анатолійович, який теж пройшов достатньо складний шлях захисту України і Вінниці зокрема. Я дякую від усієї територіальної громади за Вашу мужність, ініціативу, за Ваш внесок у захист територіальної цілісності та незалежності України. У межах своїх повноважень ми намагаємось допомагати всім, хто має право на таку допомогу, і сьогодні до Дня захисника України ми вручаємо цей сертифікат», - сказав Сергій Моргунов.

Учасник АТО Володимир Каширцев отримав сертифікат на придбання автомобіля

Володимир Каширцев захищав незалежність нашої держави на сході України з серпня 2014 року.  Брав участь в бойових діях в районі населених пунктів Мар’їнка, Попасна, Кримське, Широкіне. В районі населеного пункту Водяне отримав важке поранення –  мінно-вибухова травма, вогнепальне поранення з переломами обох гомілок, травматична ампутація лівої гомілки.

Чоловік нагороджений медаллю Президента України «Захиснику Вітчизни», відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», нагрудним знаком Міністра оборони України «За зразкову військову службу», відзнаками Союзу ветеранів військово-морської розвідки «За сприяння» та «За незламність духу», а також медалями «Матрос Кошка» та «Учасник АТО».

Учасник АТО Володимир Каширцев отримав сертифікат на придбання автомобіля

Володимир Каширцев каже, що для нього День захисника України – це велике свято.  І в цей день обов’язково зустрінеться з побратимами. 

«Я у Вінниці виріс і живу. У 2014 році пішов добровольцем у військову частину 3008. У 2015 році пішов на службу по контракту. У Донецькій області під час бойових дій втратив ногу, наступив на міну. Уже бачив свою автівку - Ravon R4. Це моя перша особиста машина. Я від неї в захваті. Дякую, що за мене не забули, і я її отримав. Ця машина дуже полегшить моє життя, я швидше зможу пересуватися по місту у справах», - ділиться враженнями Володимир Каширцев

Учасник АТО Володимир Каширцев отримав сертифікат на придбання автомобіля

Довідка:

З бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади щорічно виділяються  кошти  для придбання легкових автомобілів жителям  ВМОТГ, які є особами з інвалідністю внаслідок війни – учасниками бойових дій в Афганістані до Дня виведення радянських  військ  з території  Республіки Афганістан (до 15 лютого)  та  з 2016 року  особам з інвалідністю внаслідок війни – учасникам бойових дій в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС) до Дня захисника України (до 14 жовтня). 

Протягом 2014-2020 років  виділено кошти та  придбано 14 легкових  автомобілі  на  загальну суму  3,1 млн. грн. Таким чином, придбано 8 автомобілів особам з інвалідністю внаслідок війни – учасникам бойових дій в Афганістані та 5 особам з інвалідністю внаслідок війни - учасникам бойових дій в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС). Це уже шостий автомобіль який придбали для до Дня захисника України. Переглядів: 3762
Поширень: 0