Фабрика «Динамо», попри коронакризу, готова збільшувати кількість робочих місць

Сьогодні, 15 жовтня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов познайомився з роботою швейної фабрики «Динамо». Підприємство шиє текстильні вироби на такі країни, як Німеччина, Австрія, Шотландія. Незважаючи на те, що кількість замовлень у зв’язку із пандемією COVID-19 зменшилась, директорка підприємства Лариса Чепка  запевняє, що готові збільшувати кількість робітників. 

Фабрика «Динамо» працює на давальницькій сировині з 1997 року. Шиють брюки, спідниці, блузи, сукні. Уся продукція йде на експорт. Директорка фабрики «Динамо» Лариса Чепка розповіла, що першої хвилі коронавірусу майже не відчули, адже мали замовлення, які закордонні партнери робили заздалегідь. 

«В період коронакризи у нас не було ні скорочень, ні звільнень. І сьогодні у нас є вакансії, і ми готові приймати людей на роботі. У нас розширятися дозволяє площа і резервне обладнання. Нам потрібні швачки, на сьогоднішній день все стає на свої місця, і ми чекаємо сировину», - зазначила директорка фабрики «Динамо» Лариса Чепка

Фабрика «Динамо», попри коронакризу, готова збільшувати кількість робочих місць

Очільник міста Сергій Моргунов поспілкувався з працівниками фабрики та зазначив, що такі підприємства важливі для міста. А також зазначив, що було б непогано, якби на бірках зазначалось, що продукція вироблена саме у Вінниці. 

«Такі підприємства – це, в першу чергу, стабільний розвиток, робочі місця, надходження до бюджету територіальної громади, які зможемо направляти на важливі речі для того, щоб місто розвивалося. Ми підтримуємо будь-який напрямок створення нових робочих місць. Це, зокрема, передбачено і в нашій міській антикризовій програмі. Важливо, щоб в нинішніх економічних умовах у наших виробників були можливості для розвитку і реалізації продукції», - додав Сергій Моргунов.  

 Довідка:

У 1944 році була створена артіль для інвалідів ветеранів війни, це був трикотажний цех. Так фабрика працювала до 1963 року, коли стала підпорядковуватись міністерству легкої промисловості. 

Фабрика «Динамо», попри коронакризу, готова збільшувати кількість робочих місць

З 1973 року фабрика перейшла до фізкультурно-спортивного товариства «Динамо Україна». Тут шили спортивні костюми, светри та інші спорттовари. 

У 1992 році вперше вийшли на зовнішній ринок, стали виготовляти футболки для Міжнародного олімпійського комітету. 

У 1997 році фабрика почала працювати з закордонними замовниками на давальницькій сировині. Переглядів: 5015
Поширень: 0