Стали відомі переможці конкурсу «Бюджет громадських ініціатив»

28 жовтня відбулося засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ».  Цього року перемогу отримали 7 великих проєктів та 9 малих. На їх реалізацію у 2021 році буде виділено 8 млн грн. 

В цьому році у Вінницькій міській об`єднаній територіальній громаді проведено вже шостий конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Його формат особливий тим, що мешканці міста безпосередньо долучаються до розподілу коштів місцевого бюджету на реалізацію проектів. 

«За ініціативи міського голови Сергія Моргунова, Вінницькою міською радою у 2016 році в нашому місті було впроваджено одну з європейських практик – учасницького бюджетування, яке є інструментом прямої демократії, за допомогою якого громадяни міста взяли участь у прийнятті рішень щодо розподілу бюджетних коштів для розвитку та розбудови рідного міста. Мешканці активно до нього долучаються, і це говорить про те, що у нас багато небайдужих вінничан, які хочуть покращити наше місто. Оскільки до нас приєднується сім прилеглих сіл, міський голова Сергій Моргунов дав доручення збільшити бюджет конкурсу ще на 2 млн грн для реалізації проєктів в 2022 році», - каже секретар міської ради Павло Яблонський. 

Для реалізації проектів-переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у 2021 році в бюджеті Вінницької міської ОТГ передбачається 8 мільйонів гривень. Обсяг бюджету розподіляється у наступному співвідношенні: 80% – на великі проєкти та 20% – на малі. 

Цього року у зв’язку із пандемією COVID-19 голосування за проєкти конкурсу відбувалося онлайн. З 1 по 15 жовтня в електронному вигляді проголосувати можна було на сервісі вебплатформи e-DEM «Громадський бюджет – Вінниця». За проекти вінничани віддали загалом 19 094 голосів: за великі проекти – 12 556 голосів, за малі – 6 538 голосів.

Серед великих проєктів Координаційної ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» визначила таких переможців:

Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ

Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ

Серед малих проєктів Координаційної ради конкурсу «Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ» визначила таких переможців:

Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ

Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГ

Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ОТГПереглядів: 5277
Поширень: 1