Муніципальна ПЛР-лабораторія зможе досліджувати до 600 тестів за добу

Першу тисячу досліджень на COVID-19 вже зробила муніципальна ПЛР-лабораторія, нещодавно запустили на базі міського лікувально-діагностичного центру на Київській.

Важливо, що заклад почав співпрацювати з обласним лабораторним центром МОЗ. Тож, тепер частину зразків біоматеріалів направлятимуть саме у міську лабораторію, - повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Очільник міста також додав, що орієнтовна потужність на добу становитиме близько 200 тестувань. Спеціалісти використовують сучасний ампліфікатор німецького виробництва. Результат аналізу готовий вже на наступний день. І лабораторія готова збільшувати свої можливості залежно від потреби – до 600 тестів на добу. Таким чином, це сприятиме розвантаженню системи діагностики.

Своєчасне виявлення коронавірусу дозволяє локалізувати осередки захворювання, забезпечити спостереження лікаря тим, хто інфікувався, і в цілому, мати більш об’єктивну картину з поширення COVID, - пояснив мер. - Аби захистити себе від вірусу, не забуваємо про миття рук, соціальну дистанцію та носіння маски. А за перших симптомів недуги обов’язково зверніться до лікаря та подбайте про самоізоляцію.Переглядів: 1579
Поширень: 0