Дітей з багатодітних сімей запрошують взяти участьу Фестивалі «У Новий рік з новою мрією!»

Фестиваль аматорських сімейних відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!» організовує департамент соціальної політики Вінницької міської ради до Дня Святого Миколая. На переможців чекають подарунки. 
Свої відоероботи можна подати до 11 грудня. Подані на фестиваль відео повинні відповідати тематиці заходу та мати творчий підхід. Учасниками можуть стати діти від 6 до 17 років. Варто зазначити, що на фестиваль можна подавати лише одну відеороботу. 
Вимоги до робіт: 

  • На початку відеоролика слід вказати дані про авторів: ім’я, прізвище, дату народження, місце проживання.
  • Відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону).
  • Під час зйомки та відеомонтажу можуть бути використані будь-які спеціальні програми, методи, способи та інструменти створення, наповнення й оформлення відеоматеріалу.
  • Тривалість відеоролика не повинна перевищувати 7 хвилин.


Творчі роботи із зазначенням ПІБ автора, адреси проживання та контактного номеру телефона можна надсилати до 11 грудня на електронну адресу: [email protected]


Подані на фестиваль роботи повинні додатково супроводжуватися анкетою ( Анкета.docx) з короткою історією про родину та автора відеоролика. Разом з роботами і анкетою, претенденти надсилають на вказану електронну адресу відскановану копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги або посвідчення багатодітної сім’ї. 
Інформацію про подання роботи на фестиваль необхідно обов’язково підтвердити за тел: 50-86-89. Контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна.Переглядів: 2697
Поширень: 0