Сергій Моргунов: Коли мешканці по-справжньому залучені до процесів прийняття рішень, це згуртовує громаду

Збільшилась наша громада – збільшаться і масштаби конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Його загальний фонд зросте до 10 млн грн. Саме таку суму спрямуємо з бюджету на реалізацію пропозицій вінничан, які в цьому році подадуть свої ідеї на конкурс і стануть переможцями за результатами загальноміського голосування. Вже можна обмірковувати ідеї, які допоможуть зробити нашу велику громаду ще кращою.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов: 

Відзначу, що за шість років існування програми вже втілено у життя 61 проект. Це спортивні майданчики, соціальні та освітні проекти, впорядковані зони відпочинку і безпечні перехрестя, видання про історію Вінниці та видатних вінничан. Загалом вінничани віддали понад 152 тисяч голосів за ідеї, які їм сподобались.
Коли мешканці по-справжньому залучені до процесів прийняття рішень, це згуртовує громаду. Я упевнений, що жителі сіл, які приєдналися до Вінниці, будуть також активними учасниками конкурсу. Адже «Бюджет громадських ініціатив» - це практичний інструмент для реальних змін у мікрорайоні чи у місті в цілому.
 

" frameborder="0" allowfullscreen="">Переглядів: 954
Поширень: 0