Після переходу районної лікарні на баланс міста влада покращить матеріально-технічно базу закладу

Під час сьогоднішньої сесії ухвалили рішення про прийняття у комунальну власність міської ради Вінницької центральної районної лікарні.  Міська влада має намір покращити матеріально-технічно базу закладу, медики отримують такі ж самі гарантії, як і працівники міських медичних закладів. Пацієнти, які мешкають у Вінницькому районі, матимуть можливість і далі тут отримувати медичну допомогу.

Представники міської та районної рад провели ряд зустрічей із персоналом Вінницької Центральної районної лікарні, де пояснили усі деталі переходу закладу у комунальну власність міста https://cutt.ly/jj5UOEa .

Аналогічні процеси відбуваються в усіх громадах країні, оскільки вони передбачені  в Законі України №1009-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17 листопада 2020 року.  Цим документом передбачається, що усі заклади освітньої, культурної, соціальної та медичної сфери, які були у спільній власності територіальних громад району, а саме у власності Вінницької районної ради, мають перейти у власність тих громад, на території яких вони розташовані.  

Пацієнти, які раніше обслуговувалися у цьому медичному закладі, отримуватимуть і надалі усі послуги, як і раніше.  Медичні працівники продовжать працювати на своїх робочих місцях. Однак, міська влада має на меті покращити якість медичної допомоги і комфортність умов для пацієнтів та персоналу. Переглядів: 1675
Поширень: 0