Володимиру Гройсману довіряє понад 30% українців

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Під час опитування ставилося запитання «Я буду по черзі зачитувати імена політиків в алфавітному порядку. А Ви кажіть, наскільки Ви довіряєте цьому політику: повністю довіряєте, скоріше довіряєте, скоріше не довіряєте, зовсім не довіряєте. Якщо ім’я політика Вам невідоме – скажіть про це».


Дослідження проводилось з 27 січня по 1 лютого. В опитуванні взяли участь 1205 респондентів, що мешкають у 86 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.
У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.
Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує: 2,9% — для показників, близьких до 50%, 2,5% — для показників, близьких до 25%, 1,9% — для показників, близьких до 12%, 1,3% — для показників, близьких до 5%.

До трійки лідерів політиків, яким українці довіряють найбільше потрапив прем’єр-міністр (2016-2019 рр.) та колишній мер Вінниці Володимир Гройсман, йому довіряє 30,9% україніці. Переглядів: 1979
Поширень: 0