У Вінниці триває реконструкція дитсадка №47

Триває модернізація дошкільного закладу №47 на вулиці Чорновола. Наразі вже утеплили фасад, замінили дах – з плаского на скатний, встановили нові енергозберігаючі вікна.  А яскраві мурали дарують позитивні емоції маленьким вихованцям «Струмочка». 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов: 

Садочок відкрився на початку 1970-их років. Як й інші установи того часу, будувався він далеко не за принципами енергоефективності. А комплексне утеплення дозволить економити витрати на опалення. Окрім того, приміщення групи, яке прибудували до основного корпусу, почало відходити – тому важливо було вчасно провести реконструкцію. 
Понад 80% робіт вже виконали. Ще потрібно утеплити фундамент, облаштувати ґанки з навісами, пандуси. Також на місці демонтованої старої котельні створять клумби та облаштують зелену зону. Завершити все мають навесні. 
Енергомодернізація закладів освіти – це системна робота. Ми розпочали цим займатися з 2015 року, вінницькі садочки стають сучаснішими і комфортнішими для діток. І на сьогодні кожен третій з них вже утеплений.Переглядів: 1671
Поширень: 0