Вінницькі стрільці привезли золото з чемпіонату України

Відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової проходив з 6 по 11 лютого у Львові. Вінницькі спортсмени змагалися у стрільбі з гвинтівки, пістолета та по рухомій мішені.

За результатами змагань, у стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 золото виборола жіноча трійка у складі: Олесі Чайки, Дар’ї Волошиної та Дар’ї Римської. У стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 золото здобула чоловіча трійка у складі: Олега Царькова, Кирила Козюка, Вадима  Бондарчука. Олег Царьков посів 1-е місце особисто у фінальній боротьбі. У стрільбі з гвинтівки (змішаній парі ГП-мікст), вінницькі спортсмени вибороли 1 та 2 місця. Це відповідно Дар’я Волошина та Кирило Козюк; Олеся Чайка і Олег Царьков. У стрільбі з гвинтівки по рухомій мішені Анастасія Жученко стала срібною призеркою у вправі ГП-11А.

У загальнокомандному заліку серед 16-и областей України Вінниччина посіла 3-е місце, здобувши 9 золотих і 3 срібних медалей.
Змагання були першим етапом відбору на чемпіонат Європи, що відбудеться наприкінці травня в Хорватії.