"Ми зараз далі працюємо над забезпеченням ковідних ліжок кисневими точками", - Сергій Моргунов


Лікарні Вінниці забезпечені тримісячним запасом ліків проти КОВІД-19 та засобами індивідуального захисту, а лікарі та медперсонал, які працюють з хворими на коронавірус, отримують муніципальну надбавку розміром від 8 до 15 тис. грн. 

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов в ефірі телеканалу «Україна 24».  

Очільник міста нагадав, що наразі в місті розгорнуто 787 ліжок для хворих, вони на 95% забезпечені киснем. Також розгортаються додаткові реанімаційні ліжка для тяжких хворих.


Необхідно розірвати цей ланцюг захворюваності. Тим більше, що окрім збільшення нових хворих на коронавірус, дедалі більше зростає кількість хворих на ГРВІ та грип.  Ми зараз далі працюємо над забезпеченням ковідних ліжок кисневими точками – зараз вони забезпечені на 95 %. А додаткові реанімаційні місця ми створюємо саме для тяжких хворих, кількість яких, на жаль, також збільшується. Всі міські лікарні на сьогодні забезпечені тримісячним запасом медикаментів та засобів індивідуального захисту. І ми продовжуємо підтримувати колективи муніципальними надбавками для ковідних бригад з бюджету громади, - зазначив мер. Переглядів: 872
Поширень: 0