11-річна вінничанка Дарина Красновецька представлятиме Україну на Дитячому Євробачені

Інформацію про це повідомили ведучі ранкового шоу "UA:Вінниця". В прямому ефірі, в присутності самої Дарини, було оголошено результати конкурсного відбору.

Визначення переможця з-поміж 10 фіналістів відбувалося за результатами оцінювання журі та з урахуванням дорадчого голосу від глядачів шляхом онлайн-голосування. До складу професійного журі увійшли фронтмен відомого українського гурту «Антитіла» Тарас Тополя, співачка та членкиня правління Суспільного мовника України Олександра Кольцова, співак та композитор LAUD, співачка та переможниця багатьох міжнародних вокальних конкурсів Софія Куценко, а також Народна артистка України Марія Бурмака, яку було обрано головою суддівського складу.

Переможниці цьогорічного національного відбору на Дитяче Євробачення Даріні Красновецькій 11 років. Дівчинка професійно займається вокалом вже понад п'ять років. У 2016 році Даріна Красновецька брала участь у вокальному талант-шоу “Голос. Діти” і вже два роки поспіль бере участь у дитячому фестивалі “Чорноморські ігри”, де в 2017 році здобула перемогу у номінації “Дівчата (молодша група)”, а в 2018 - перемогла у категорії “Дівчата (середня група)”.

У Даріни багато захоплень: любить малювати, подорожувати, займається сучасними танцями та вміє грати на фортепіано. У майбутньому хоче стати відомою співачкою не тільки на території України, а й у всьому світі. Перемога у нацвідборі – це важливий крок до великої мрії, переконана дівчинка. “У кожної людини є своя мрія. Моя ж – це перемога у Дитячому Євробаченні-2018!”, - каже Даріна Красновецька.Переглядів: 4114
Поширень: 0