Вінничанин Віктор Хникін став найкращим плавцем в Україні

Чемпіонат України з плавання проходив 6-9 березня в 50-метровому басейні «Акварена» міста Харкова. За звання чемпіонів та призерів змагань боролися 336 плавців. Серед них і вінничанин. Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України Вінницької області. 

Перші два дні на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем далися важко спортсменові, що не дало можливості потрапляння до фінальних запливів, проте на третій день на дистанції 50 м на спині він другим потрапив до фіналу з результатом 26.50, поступившись 1 сотою секундою спортсмену із Києва – Ярославу Мазуренко. У фіналі на цій дистанції вінничанин став переможцем та чемпіоном України з результатом 26.14, тепер вже випередивши суперника на 1 соту секунди, а в останній день змагань виборов бронзову нагороду на дистанції 100 м на спині з результатом 57.73 секунди. 

«Дуже радий, що отримав дві призові нагороди та став чемпіоном України, хоча в той же час не зовсім задоволений своїм показником часу, бо бажав плисти сильніше й сподівався показати кращий результат, ніж вийшло», – надав коментар своєму досягненню Віктор. 

«Ще радію, що не дивлячись на усі труднощі, які останнім часом відбуваються в спорті та в усьому світі, Віктор зміг показати достойний результат», – каже тренер та батько спортсмена Павло Хникін. 

  

  


Переглядів: 1463
Поширень: 0