Сергій Моргунов: Незважаючи на складну економічну ситуацію, місто й надалі буде підтримувати малозабезпечених вінничан

У Вінниці 10 тисяч жителів отримали муніципальні доплати у березні. На допомогу людям, які найбільше її потребують, спрямували з бюджету громади 3 млн гривень. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

І хочу повідомити, що незважаючи на складну економічну ситуацію, місто й надалі буде підтримувати малозабезпечених вінничан - упевнений, що депутати проголосують за відповідне рішення на черговій березневій сесії. Ми продовжимо дію соціального блоку програми підтримки громади на другий квартал, - зазначив мер. - Нагадаю, що  посилення соціального захисту вінничан - один з пунктів нашої антикризової програми "Вінничани важливі", яку ми прийняли з метою пом'якшення наслідків пандемії для громади. Муніципальну допомогу  мешканці отримують з липня минулого року. А це - непрацюючі пенсіонери та визначені категорії малозахищених громадян, які мають державні виплати до 2000 грн. 

Очільник міста додав, що розширили програму і для нових жителів новоствореної міської територіальної громади, які живуть у приєднаних селах. Для людей поважного віку з невеликими пенсіями і родин зі складними життєвими обставинами це важливо. Разом наша громада сильніша.Переглядів: 2225
Поширень: 0