Депутати Української Стратегії Гройсмана занепокоєні різким підвищенням захворюваності на ковід

Сьогодні, 26 березня, на черговій сесії міської ради фракція політичної партії  «Українська Стратегія Гройсмана» у Вінницькій міській раді висловила своє глибоке занепокоєння щодо  різкого підвищення кількості захворювань на COVID-19 в Україні. Вінницька область опинилась серед лідерів за кількістю нових випадків інфікування на коронавірус, щоденно фіксується рекордна кількість виявлення нових випадків інфікування.

Про це йдеться у зверненні УСГ до Кабунету Міністрів: 

Виходом у боротьбі  проти коронавірусної загрози є вакцинація.  Нажаль уряд не зміг вчасно організувати замовлення і доставку в Україну вакцини від COVID-19, а також провести широку інформаційну кампанію щодо підтримки вакцинації. Все це призвело до того, що на сьогодні, в першу чергу через недовіру до влади, в Україні надзвичайно повільно проходить вакцинація. 

Якщо візьмемо прості розрахунки, зрозуміємо, що для того, аби Україні досягти 70%  вакцинації - тобто колективного імунітету – потрібно вакцинувати 24 млн. чоловік дводозовою вакциною. Тому для Уряду протягом наступних 6 місяців головним завданням має стати проведення вакцинації 48 млн. доз. Лише після цього можна сподіватись на перемогу над пандемією до кінця року. На сьогоднішній день не оприлюднено чіткого плану  Уряду щодо забезпечення України вакциною – не відомо яка це буде вакцина, її кількість, і  як ця вакцина буде розподілена по регіонах.
Окрім того незахищеними від ураження коронавірусу залишаються мільйони українців, для яких вакцина поки що є недоступною і вони щодня ризикують своїм життям і здоров’ям. Сотні тисяч українців стоять в чергах, зареєструвавшись на вакцинацію, але відповідно до прийнятих наказів і рішень Уряду – вакцинуватися  не можуть.

Вимагаємо від Кабінету міністрів України:

  • Оприлюднити чіткий план вакцинації в Україні, зокрема оприлюднити графік забезпечення вакциною на найближчі 6 місяців та помісячно; 
  • Надати інформацію про те, яка це буде вакцина і в якій кількості;
  • Оприлюднити плани розподілу вакцини по регіонах України, з метою  планування вакцинації на місцях;
  • Негайно зняти обмеження  на вакцинацію для всіх верств населення;
  • Для підвищення рівня довіри до вакцинації  - організувати щоденне оприлюднення інформації про кількість вакцинованих українців, а також про ускладнення та побічні ефекти, які виникають після вакцинації.
     


Переглядів: 1402
Поширень: 0